Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől vérezhetek ha elméletile...

Nyariramona941111 kérdése:

Mitől vérezhetek ha elméletileg 3 hetes terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! mult héten kiderült hogy 2 hetes terhes vagyok tegnap voltam dokinál 3 hetesnek kellene lennem de nem láttuk a petezsákot! csináltatott egy vérvételt ami kifogja mutatni a terhességet! hisz a tesztek pozitivak tüneteim vannak! Mondta hogy se petezsákot nem látni se azt hogy megkéne jönnie a bajomnak! Erre ma nagyon elkezdett fájni a hasam elmentem wcre és egy kicsit vérzek.! Ez mitől lehet? talán vetélés? :(

2016. máj. 26. 10:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagy gond van, mert 2 és 3 hetes terhesség nincs. Nem stimmelnek a számok. Hogy is van ez a történet valójában?
2016. máj. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

3 hetes terhesség azt jelenti, hogy egy hét múlva kéne csak megjönni a menzeszednek és kb. 1 hete foganhatott a gyerek. Még jó, hogy nem látnak semmit.


Késett egyáltalán a menstruációd?

2016. máj. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
a 2hetes terhesség kb a szex időpontja. a 3hetes terhesség pedig a begyazódásé. majd csak jövő héten kellene megjönnie.
2016. máj. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
az egész történet ugy van, hogy 3 hete kaptam egy tüszőrepesztő injekciót minden jól alakult a nyálkahártyám 17 mmre vastagodott tüneteim vannak a teszteim pozitivak. azt mondta a doki 3 hetesnek kéne lennem ha tényleg baba van és látni kéne a petezsákot de nem láttuk és azt se hogy meg fog jönni.! mikor legutóbb megjött a doki látta hogy 2 nap mulva meg fog. és tényleg megjött 2 nap mulva. tegnap azt mondta nem látja hogy megkéne jönnie erre ma elkezdtem vérezgetni.. :/ röviden ennyi
2016. máj. 26. 10:39
 5/12 A kérdező kommentje:
16.án kellett volna megjönnie ma 26.a van :/
2016. máj. 26. 10:40
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
ha már meg kellett volna jönnie, akkor minimum 4 hetes vagy. mikor volt az utolsó rendes vérzésed? a doki azt monda, hogy te vagy 3 hetes terhes, vagy hogy a terhesség 3 hetes? nagyon nem mindegy.
2016. máj. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor 5 hetesnek kéne lenned. A gyerek pedig 3 hete foganhatott. Ez esetben sem feltétlen kell látni még valamit.


De ha elkezdtél vérezni, akkor menjél dokihoz! Ad gyógyszert ami segíthet megtartani a babát.

2016. máj. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igen 3 hete fogant igy akartam irni :) április 16.án volt meg utoljára a bajom.. :/
2016. máj. 26. 10:50
 9/12 A kérdező kommentje:
van sárga test hormonom ami elméletileg letapasztja és megtartja a babát. de nem értem miért kezdtem el vérezni :(
2016. máj. 26. 10:51
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Vetélés lehet, én a helyedben nem itt irogatnék, hanem már a kórházban lennék.
2016. máj. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!