Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem baj, ha kb. csak a 8....

Nem baj, ha kb. csak a 8. héttől tudom elkezdeni a terhesvitamin szedését?

Figyelt kérdés
Anyagilag nem álltunk jól, ezért csak most tudom megvenni és most kezdeném szedni a Ladeevit vitamint amit 1 hete felírt a nőgyógyászom.
2016. máj. 26. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

A folsavval már rég elkéstél, a többi egyébként se lényeg.

De hogy fogsz pelenkát venni, ha egy vitaminra se telik?

2016. máj. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nem baj. én egész terhességem alatt nem tudtam semmilyen vitamint szedni, mert hánytam minden tablettától.

28hkm

2016. máj. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
most már úgysem tudsz visszamenni az időben, rengetegen szülnek úgy hogy nem szedtek vitamint, ettől valószínű semmi baja nem lesz a babának...azt meg, hogy mire vállalsz gyermeket, ha nincs 3 hónapra 6000 Ft-od, azt ne kérdezzem ugye?
2016. máj. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Azért folsavra csak futotta volna... az a legfontosabb, külön is meg lehet venni és hónapokig elég
2016. máj. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Van aki a 8. hétben még azt se tudja,hogy állapotos! Nem tudom,miért kell neki esni egyből? Örüljetek neki,hogy ha nektek még nem volt anyagilag sz*rabb hónapotok. A mai világban seperc alatt elküldik az embert a munkahelyéről..Lehet a kérdező is kénytelen volt táppénzre menni,az se egy nagy összeg.Az enyémen is ül az OEP.Veszélyeztetett terhes vagyok,véreztem,most vészes vérszegény vagyok,nem örömömben ülök itthon. Kérdező,kezdd el amint tudod a vitamint és ne aggódj,minden rendben lesz.Kívánom rendeződjenek a dolgaitok és boldog babavárást!
2016. máj. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Csak ez a hónap volt ilyen nehéz nekünk mert még tartozásunk volt a régi albérletünkkel és ki kellett fizetni, de innentől kezdve könnyebb lesz már, ezért nem tudtam hamarabb megvenni.


Köszönöm a válaszokat! Ma el kezdtem szedni.

2016. máj. 26. 14:55
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
Ne aggodj szerintem nem kestel el semmivel.En az 5.hetemben mentem eloszor dokihoz,magan orvoshoz,es nem kaptam tole semmifele vitamint.A legkozelebbi vizsgalatom,a 8.hetemben lesz tehat par nap mulva ,es az orvosom aztT mondta innentol kezdve kell majd vitaminokat szednem.Ugyhogy ITT sokan okoskodnak meg joindulatuan osztjak az eszt,csak azert irtam h megnyugtassalak. Jo egeszseget a babavarashoz!!((:
2016. máj. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz orvoshoz menni, hogy tudjatok a folsavfol.

Tele van vele minden, a tv, az internet, hogy mennyire fontos a folsav az elso harom honapban, sot, tervezett baba eseteben mar a teherbeeses elott is.

Nem tudom elkepzelni, hogy aki internetezik, olvas, tv-t nez, az ne hallott volna errol.


De nyilvan nem kotelezo, viszont erosen ajanlott.


Az anyagiakra sem lehet hivatkozni igazan, folsavat a patikakban, drogeriakban is lehet venni kulon, kb 600 forintbol is ki lehet hozni egy havi adagot.


Ettol fuggetlenul nyilvan jobb keson, mint soha.

2016. máj. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én szerettem volna már korábban is szedni folsavat, csak ugye nem nálam van a pénz és férjem nem vette meg. Persze annyira nem is erőltettem. Egyébként meg teherbeesés előtt akkor szedhettem volna 6 és fél évig mindig minden vitamint, ugyanis ennyi idő után sikerült be a baba, tehát nem garancia semmire hogy azonnal sikerül a baba. Régebben volt olyan időszakom hogy szedtem teherbeesés előtt valamilyen vitamint amit szoktak olyankor, aztán mégse estem teherbe aztán nem kinlódtam vele tovább.

Most pedig hogy végre sikerült, szedni kezdtem.

2016. máj. 27. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!