Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első harmados kismamák hogy...

Első harmados kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Vannak tüneteitek, vagy múlnak? Mikor ment(et)ek orvoshoz? Ti is állandóan aludnátok?

Mi 8 hetesek vagyunk, az émelygés nagyon nem akar múlni, de a mellem kevésbé fáj.


2016. máj. 26. 11:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én már a 11 héten vagyok, 11+4 pontosan. Fáradtság egy kicsit javult a 10 hét után, a reggeli, esti émelygés meg van. Illatérzékenység nagyon erős, nehezen pelusozom a 1,5 évesem. Két hete rosszul vagyok a melegben, 10-16 ig nem tudok kb kimenni!
2016. máj. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 7 hetes 5 napos terhes kismama vagyok. Nekem most annyi a tünetem hogy fájni szoktak a melleim és megnőttek nagyon. Kicsit szoktam érezni az alhasamat is, de nem vészes. Fel szoktam puffadni még ez is nagyon jellemző. Émelygés az nagyon-nagyon enyhén előfordul. Én egyáltalán nem vagyok álmos és nem aludnék. Éjszaka meg legalább 1-szer ki szoktam menni pisilni.


Már voltunk orvosnál akkor voltam 6+4 hetes. Ott volt a picim már, meg vert a szíve is!! :)

Most pedig 2 hét múlva kell mennünk, amikor is kb. 10 hetes leszek. Remélem minden rendben lesz és minden rendben van.


R.

2016. máj. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 9 hkm vagyok, tünetek nélkül. 😊
2016. máj. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
sziasztok. 9. hetben vagyok. hanyinger erosodott kb 1 hete. mellfajdalom is vqn de nem veszes. nagyon fqradt vagyok. 2 evesemmel alig tudok foglalkozni a faradtsagtol. remelem hamarosan enyhulnek a panaszok.5 hetesen voltam dokinal akkor 2,4 mm volt a picur. masodszorra 8+4 akkor 23mm vplt. mocorgott is :) kovetkezo a genetika lesz
2016. máj. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Gratulálok mindenkinek! Akkor ez a szag érzékenység még ennyire megvan? Ma majdnem leszálltam a buszról a hányinger miatt, nagyon rosszul lettem. Reméltem, hogy múlni fog. Nekem ez nehezíti meg az életemet.Főleg mikor a nagyobbat pelenkázom. Olyan vagyok, mint egy németjuhász :). Én is már csak a genetikára megyek ha minden jól alakul. Hová valósiak vagytok? Van aki Pesten fog szülni? Hol, kihez jár?
2016. máj. 26. 20:41
 6/14 anonim ***** válasza:

Én jászberényi vagyok, azaz a férjem miatt lettem idevalósi. :)


R.

2016. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
End 7 hetes vok es allandoan aludnom kell,a hanyinger folyamatos,reggelente hanyok is legtobbszor majd szinte egesznapos a hanyinger.fanak a melleim es a hasam alatt is gyakran faj.egyelore ennui...((:
2016. máj. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hú, kedves utolsó akkor egyelőre max boldog vagy, de annyira nem élvezed. Hasonlóan vagyok én is. Nekem segít a gyömbér, keksz, és ha nem üres gyomorra veszem be a vitamint.

Kedves első kicsit letörte a lelkesedésem, előző terhességnél nem volt ilyen szagundor, reméltem addigra enyhül.

2016. máj. 27. 08:03
 9/14 anonim ***** válasza:

Én lassan átlépek a 2. trimeszterbe (12+5 hkm). Már kevésbé vagyok fáradékony, a mellfeszülés se olyan intenzív, émelygés ritkán van, főleg este. Éjszakai mosdójáró lettem, van hogy 3-szor is ki kell mennem.

Na és a szagok. Nem tudom eddig is így volt e, de most a boltban, az utcán, fodrásznál, mindenhol megtalálnak azok az emberek,akik nem igazán barátkoznak a szappannal :S

Kellemes babavárást :)

2016. máj. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Sziasztok! En 6 hetes terhes vagyok. Sajnos kulfoldon elunk a Parommal igy meg nem vizsgalt meg orvos. Egyebkent a szuleim Jaszbereny mellett laknak(Jaszboldoghazan). Tervezem, hogy otthon is elmegyek majd vizsgalatra. Kedves #2 R. tudsz ajanlani jo orvost? Bar a Parom szegedi es lehet ott keresunk magan orvost.

Itt a 12.het korul van az elso UH. Mar alig varom. Voltam a haziorvosnal, regisztraltam a szulesznohoz (midwife) es jun 10ere kaptam idopontot. Remelem jo helyen van a pici es minden rendben, meg olyan messze az elso UH. En emelygek, a gyomrom szornyu egyszerre ehes vagyok es hanyingerem van. Szagokra is erzekeny vagyok, sokat pisilek bar sokat is iszok es a melleim mintha belennenek gyulladva de mar 2 hete. Elso tervezett baba, minden nagyon uj :) Nagyon elvezem de jo lenne mar kicsit tobbet tudni minden rendben van e odabent. Mult heten felfaztam, azt mondjak ez normalis. Kaptam huvely tablettat mert ego erzesem volt. Nektek volt hasonlo problematok? Szedtek terhes vitamint?

2016. máj. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!