Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szült valaki mostanában a...

Szült valaki mostanában a Szent János Kórházban? Tapasztalatok? Körülmények? Dokikról, szülésznőkről ápolókról vélemények?

Figyelt kérdés
2016. máj. 26. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem épp most volt ( 9 hónapja) Sajna nekem program császár volt, így a szülőszobákat csak egyszer láttam.

Nagyon jó tapasztalataim vannak.

Mindenki kedves volt, még a csecsemősök is (pedig őket többen szidták valamelyik fórumon)

A dokik is rendesek, bár velem nem sokat foglalkoztak az orvosok, mert fogadott dokim volt. De mindig megkérdezték van e valami baj, vagy kérdésem.

Az ápolók is rendesek voltak,ha szóltam hogy sajnos eláztattam a kötést (nem olyan egyszerű vele zuhanyozni) jöttek is és cserélték.

A szülésznő aki velem volt elmondott mindent hogy most mi fog történni, és a műtőben is végig beszéltek hozzám

A szobák igen sz@rok, dehát ez van :)

Alapítványit szerettem volna, de már nem volt hely mikor mentünk :(

Így is mázlim volt mert egy 2 ágyasba helyeztek el.

Augusztusban szültem, nagyon meleg volt a szobában és nagyon sok volt a szúnyog. Nem sokat aludtunk :(

A fürdő nem egy Hilton, de nem is az a nagyon tróger...


Mindent összevetve én megvoltam vele elégedve, és a 2. picit is ott szeretném majd szülni.



Barátnőm a napokban fog szülni a Jánosban, majd megírom hogy ő mit tapasztalt.

2016. máj. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ és előre köszönöm a barátnőd tapasztalatait. Én november végén fogok szülni, remélem nem lesz túl hideg addigra :/
2016. máj. 26. 14:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocs az OFF-ért. Tapasztalatom nincsen, de én is november végén fogok szülni és nincs kizárva a János sem :) Kíváncsi vagyok, mit írnak a többiek.

2016. máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A hideg nem fog érinteni, mert a kórházakban standard 28 fokra fűtenek mindent. Hivatalos magyarázat szerint a PIC-en és a csecsemőosztályon melegnek kell lennie, a fűtésrendszer pedig régi, ergo az egész épületben szauna van, mert nem tudják differenciálni.

Nyugodj meg, bármilyen évszakban mész, megdöglesz a melegtől.

2016. máj. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hideg tuti nem lesz, mert mikor uh-n voltam ott télen marha meleg volt. Gondolom azért amit az előző írt!

Ja és azt ki is hagytam h nekem megnyugtató volt hogy van PIC. tehát felkészültek stb..

2016. máj. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6 hete szuletett a masodik gyermekem a Janosban. Meleg van nagyon aprilis elejen bukora nyitva volt az ablak ejjel... Fogadott orvosom volt igy a tobbi doki velem sem foglalkozott nagyon. Programcsaszarom volt, a noverek nagyon rendesek voltak, mindenben segitettek.
2016. máj. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahogy ígértem!

Megszületett a barátnőm kislánya.

Természetes szülése volt fogadott orvossal és szülésznővel.

Mindketten végig a barátnőm mellett voltak a vajjúdás alatt is.

Nagyon jó véleménnyel volt a kórházról.

Minden nővér és csecsemős kedves és segítőkész volt( még pótalkatrészt is kapott a használt mellszívójához, mert menet közben valahol elhagyta :))

Ha van valami kérdésed írj nyugodtan. Ha tudok válaszolok! :)

2016. jún. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!