Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Chorionbiopszia után ti...

Chorionbiopszia után ti meddig pihentetek?

Figyelt kérdés
Nekem a mintavétel 4,5 napja volt a mintavétel,a kérdésem tulajdonképpen az lenne,hogy a további kímélő életmód mit takar.Rendrakás,főzés ,vásárlás belefér?
2016. máj. 27. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem amniom volt. A dokim azt mondta, aznap es masnap ne autoversenyezzek, a tobbi mehet. En vettem ki 2 nap szabit+hetvege es a szabim alatt a ferjemmel sorozatot neztunk es rendeltuk a kajat. Nem volt erre szukseg, csak idegileg jol esett pihenni. A 2 nap utan mar egyuttlet is megengedett volt.
2016. máj. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Belefér, ha a vásárlás a tej-kenyérben kimerül. Nehezet emelni, cipelni, kádban fürdeni kb. egy hétig nem lehet. A többit ahogy érzed és jólesik :D
2016. máj. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. máj. 27. 09:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy het
2016. máj. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia, nekem három napot mondtak, ami fekvés, utána pedig még egy-két hétig kímélőbb életmód - pl. cipekedés nuku, házasélet is csak óvatosan.

Megkérdezhetem, hogy neked miért kellett megcsinálni?

2016. máj. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Alacsony Papp-a érték miatt a számított kockázat 1:120 lett.De hála istennek már meg van az eredményünk,egészséges kisfiú.Ma telefonáltam oda ahol a mintavètelt csinálták, és azt mondták, hogy már tulajdonképpen ligthos házimunkát is csinálhatok, csak ne költöztessek.És nektek miért kellett?
2016. máj. 27. 13:15
 7/7 anonim ***** válasza:
szia, nekünk a tarkóredő érték volt magas, 3,6 mm, hát mit ne mondjak, halálra voltam rémülve, de már három éves múlta kisfiam és szerencsére minden a legnagyobb rendben :-)
2016. jún. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!