Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti hasfájás?

Terhesség alatti hasfájás?

Figyelt kérdés
11 hetes kismama vagyok, egészen eddig napi szinten fájt a hasam, amire azt mondta az orvos hogy normális, illetve a gyomorsav is, és 1 hete mintha elvágták volna mindkettőt, se gyomorsav, se hasfájás. Csak a cicim érzékeny, egyedül az nem múlt el. Az utóbbi időben sokat idegeskedtem, ez esetleg közrejátszhat? Vagy csak szimplán mivel lassan megyek ki az első trimeszterből elmúlt? Valaki járt már hasonóan? Ez normális?
2016. máj. 27. 09:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj, nekem is varázsütésre tűnt el minden ilyen jellegű problémám. Elvileg az idő amúgyis megszüntetné ezeket, no nem mondom, a hasfeszülés még most is megvan néha,de a hányás szerencsére elmúlt.

De ha megnyugtat, keresd fel a dokid és megnézi a picit :)

Boldog babavárást :)

2016. máj. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!