Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma teszteltem és halvány pozitív 2nap múlva kell meg jönnie, viszont féltem a babát bolt bezárás miatt rengeteget dolgozok emelek ilyen korán menjek el táppénzre lehetséges a cég nem szűnik meg csak egy bolt többi marad nem rúghat ki jól gondolom

2016. máj. 28. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz táppénzre és nem rúghat ki. De nem lenne egyszerűbb, ha szólnál a főnöknek és megbeszélnétek, hogy nem emelsz?
2016. máj. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyszerűbb lenne de a koleganomet kirugta ahogy meg tudta hogy terhes vele nem lehet beszélni szerintem a törvényt sem ismeri kínai a kolléganőm meg alairta a közös megegyezéssel a szerződést. Nem szeretnék így járni
2016. máj. 28. 11:43
 3/7 anonim ***** válasza:
egybol tappenz!!!
2016. máj. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. máj. 28. 11:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj sincs, ha kirúg, mert azonnal mész a munkaügyi bíróságra, ott tárt karokkal fogják fogadni a kedves külföldi főnököd és olyan bírságot akasztanak a nyakába, hogy utána ezerszer meggondolja egy terhes nő elbocsátását. Miért nem állok ki magatokért soha?
2016. máj. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Álltok
2016. máj. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És ha így történne azalatt ugyanúgy jogviszonyban lennék nála mert hogy nem írok alá semmi papírt?
2016. máj. 28. 12:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!