Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki aki tud olyan...

Van valaki aki tud olyan gyógyszert ami nőveli a magzatvíz menyiségét? Nem terhes vitaminokra gondolok mert sok félét kipróbáltam már. Az órvosom szerint túl kevés a vízen, nagyon agódok emiatt.

Figyelt kérdés
2016. máj. 30. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
nincs ilyen, annyit tehetsz, hogy sokat iszol.
2016. máj. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha az orvos nem adott gyógyszert neked, akkor ne akarj gyógyszert szedni, pláne ne hallomásból és és pláne ne terhesen!


Ha szükséges lenne, írt volna fel a dokid gyógyszert. (Ha egyáltalán van ilyen.)


Ha meg baj lenne, azt is mondta volna az orvos, és azt is mi a teendő.


Igyál sokat. Ennyit tudsz tenni.

2016. máj. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is kevesebb volt a magzatvizem és halálra aggódtam magam. Túl sokat nem tudsz tenni, mint hogy iszol bőven vizet és nem idegeskedsz. Hidd el, hogyha nagy a baj, akkor úgyis befektetnek és naponta megnéznek, még akkor sincs vész. Nálam is végül minden a legnagyobb rendben volt, szóval sajnos ma az a tendencia, hogy a várandós anyukákat halálra rémítik az orvosok és próbálnak mindenféle felelősség alól kibújni, hogy ők szóltak, ők leírták, ők figyelmeztettek. Nem kockáztathatnak meg semmilyen kártérítési pert, mivel csórók a kórházak.

Engem a 2. babámmal 9 hónapon át ijesztgettek, nagyon kivoltam. Először a down kórral, végigjártam az Istenhegyi klinikától kezdve mindenféle vizsgálatot, utána jött, hogy kevés a magzatvizem, majd az, hogy nem fejlődik rendesen a babám, le van maradva 2 héttel, lehet, hogy a méhlepénnyel van a gond.... Erre időre született egy makk egészséges kisbabám, el sem akartam hinni, már annyira beletörődtem, hogy valami baj úgyis lesz. Óriási csalódás volt, hogy így megkeserítették az orvosok a várandósságomat.

2016. máj. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a sok gyumolcstol volt sok, hatha segit novelni.:)
2016. máj. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!