Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális tünet vagy kezdjek...

Ez normális tünet vagy kezdjek megijedni?

Figyelt kérdés
28 hetes terhes vagyok. Zsibbadnak a kezeim labaim, neha begörcsöl a labam, nehezen kapok levegőt es a mellkasomat is szurjak. Főleg ha lehajolok akkor erzem h levegőt nem kapok.

2016. máj. 31. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem normális. Mérj egy vérnyomást sürgősen és mihamarabb keresd fel az orvosod.
2016. máj. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szintén 28 hetes vagyok, mostanában nekem is begörcsöl a vádlim, és légszomjam van. a légszomjra azt mondta a dokim, hogy stressz tünete, a szorongás miatt van.
2016. máj. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Zsibbadás, láb-begörcsölés nekem is jelentkezett,a magnézium segíthet rajta.

Vérnyomásod jó?

Ha lehajolsz kevésbé lesz jó a tüdődnek, így érthető, ha jobban fulladsz, de a mellkasi panaszod miatt mindenképp fordulj mihamarab orvoshoz, mert lehet más is, komolAbb probléma is!

28 hetes terhesen azt gondolom, hogy korai még fulladni...

2016. máj. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem nem igazán normális

Minél előbb menj ezzel orvoshoz

2016. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom.

Magneziumot szedek de mintha nem segitene. Vernyomasra tablettat szedek azzal normalis. Vadlim nekem is görcsöl neha,ujjaim zsibbadnak es a levegőt is melyen szedem mert ugy erzem nehezkes a levegővetel.

2016. jún. 1. 06:49
 6/7 anonim ***** válasza:
A zsibbadás nem olyan vészes nekem terhességem eleje óta zsibbadnak az ujjaim. A lábgörcs is normális jelenség. Lehet nehezebb a levegő vétel, de ha rosszul vagy vele, kellemetlen érzés, egy vizsgálat nem árt.
2016. jún. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Doki azt mobdta ez mind terhessegi tunet. Beszeltem vele. Legzessel csak ritkan van gondom. Ugy h eg van. Kikell birni
2016. jún. 2. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!