Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gabriel teszt megbízható?...

Gabriel teszt megbízható? Sürün előfordulhat szellemcsik? Hajnalba tesztelte, semmu. Délben ahogy hazaértem már halványan ott a csík.

Figyelt kérdés
2016. jún. 2. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a Gabriel erős pozi lett mind két gyereknél. Viszont csak 5 nap késés után. Nekem nemvárt előtt nem mutatta ki semmi.

Tesztelj holnap megint!

2016. jún. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nemvart után vagyok 3nappal.Azert is kérdeztem csapott e be valakit ez a teszt,m ért időn túl jött ki a második csík.Negativba is látszik,ugyanolyan vastag is mint a másik
2016. jún. 2. 13:01
 3/5 Vilcsianyuja ***** válasza:
Igen, ha időn túli, akkor érvénytelen, ez a Gabrielre különösen igaz! Többször olvastam már róla, hogy órákkal később tök egyértelmű halvány pozitívat mutatott, de hamisan. Ha időn belül jön ki, akkor egyébként hihetsz neki.
2016. jún. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Átlag 24-25 napos ciklusaim vannak, a 31. napon teszteltem annak idején, mikor terhes voltam a kisfiammal (én biztosra akartam enni és a leghosszabb ciklusom 30 napos volt, ezért vártam a 31. napig) és délutáni vizeletből egyértelmű, erős pozitív lett nagyon rövid időn belül. De mivel biztos, ami biztos alapon kettőt vettem, mivel azelőtt soha nem csináltam, így másnap reggel is teszteltem, amolyan megerősítés címszó alatt, az is teljesen egyértelmű volt.

Szóval nálam teljesen bejött ez a fajta teszt.

2016. jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Viszont az bármelyik tesztre igaz, hogy ami idő után jön ki, azt nem szabad értékelni.
2016. jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!