Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40. Hét után min múlik, hogy...

40. Hét után min múlik, hogy naponta vagy kétnaponta van nst? Ha egy nap nem tudok menni akkor az nagy baj?

Figyelt kérdés

Tegnap volt a kiírt napom, az orvos azt mondta naponta nst, de a mai napon nem tudok menni, mert a kórházba nem tudtak már időpontot adni, ahova járok gondozásra (sztk), rendelési idő előtt csinálják, ahol ott is voltam, de voltak bent, és ha az orvos oda ér, már neü csinálják meg. Ezért eljöttem. Olvastam, hogy valakinek két naponta csinálják, nagy bajt csináltam, hogy eljöttem és így ma nem lesz nst-m? Nagyon megbántam, hogy eljöttem mégha nem is vizsgálnak meg, nem akarok a babának rosszat, de mostmár felesleges vissza mennem, késő.

Lehurrogást nem kérek, de tudom, hogy megérdemlem, az mégsem segít.



2016. jún. 10. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk mindenkinek naponta csinálják terminus után.

Nekem a 37. heti után már két naponta kellett, gondolom látták hogy ebből baba lesz, meg is lett 38+4-re.

2016. jún. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fog össze dőlni a világ! Ne stresszelj ezen! Nekem 2 naponta kellett volna járni, végül beindult a kiírt napon.

Akkor holnap menj időben! Szerintem terminuson túli kismamáknak meg fogják csinálni mindenképp!

Könnyű szülést!

2016. jún. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem tudtam megnyugodni, hogy mi van ha most történik valami, így bementem a kórházba. Minden rendben van, és naponta kell mennem még pár napig.
2016. jún. 10. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!