Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak ha már 17...

Mit csináljak ha már 17 hetesen keményedik a hasam?

Figyelt kérdés
Már 2. napja, hogy nagyon bekeményik a hasam délutánra. Pedig irodában dolgozok, egyáltalán nem megerőltető munka. Ülni ilyenkor nagyon rossz, feszül az egész. Pihenek és vettem magnerotot, de nem jobb. Ha ülök vagy állok kemény, csak fekve nem az.

2016. jún. 11. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanekkor volt. Napi 2 Magnosolvot ittam, egyet reggel induláskor, utána egyet délután 3 körül az irodában.
2016. jún. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És elmúlt tőle?
2016. jún. 11. 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:

még több magnézium és minél több fekvés.

én napi 4 magnéziumot szedek, doki írta fel.

2016. jún. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En 12hetes vagyok, es délutánra teljesen bekemenyedik a hasam! Magneb6ot szedek, minimálisan enyhítette eddig, de max 3x2 lehet bevenni! Probald ki :)
2016. jún. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pihenj sokat es tobb magnezium. De szerencsesebb dolog lenne legalabb haziorvos tanacsat kerni. Vagy nogyogyaszt felhivni
2016. jún. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!