Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 órás vizeletgyűjtés terhess...

24 órás vizeletgyűjtés terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Magas vèrnyomás miatt hetente kell 24 órás vizeletgyűjtést csinálnom, ehhez egy 5 literes befőttesüveget használok.Amint megvan egy ilyen gyűjtő nap cloroxos vízet öntök a befőttesüvegbe és hagyom állni vagy 2 napot hogy fertőtlenítse, majd egy pár alkalommal átmosom tiszta hideg, illetve meleg vízzel.Szóval igazából a kérdésem az lenne, hogy így jól járok-e el, a hipó esetleg nem befolyásolja valahogy a vizeletet, nem szeretnék csalni😉


A válaszokat előre is nagyon köszönöm!



2016. jún. 13. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez mièrt kell???:)
2016. jún. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért mert mindennhéten nézik a fehérjèt a vizeletemben mert terhességi toxémia gyanús vagyok..és ha 5000 mg feletti fehérje van a vizeletben akkor a dokim szerint sürgősségi császármetszés kell...ezért nem akarom hogy bármi is befolyásolja az eredményt.
2016. jún. 13. 21:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Ertem. Bocsi h belekerdeztem.nem akartam ezert kerdest kiirni. Remelem kapsz valaszt
2016. jún. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom befolyásolja-e, de ha bizonytalan vagy inkább mosd ki szappanos vízzel, aztán főzd ki, úgy is fertőtlenítve van. (Amikor a gyerekemnek kellett gyűjteni én csináltam)
2016. jún. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*így csináltam
2016. jún. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kellett vizeletet gyűjtenem terhesség alatt. Ecettel fertőtlenítettem. Én műanyag, lezárható vödörbe tettem :-D
2016. jún. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel egy cipőben járunk, ezért írom, hogy én domestosszal mosom át és utána őrült módjára öblítem forró vízben sokáig. Remélem nem csinálunk hülyeséget.
2016. jún. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A clorox-ozás és öblítések után még forraltam vizet, beleöntöttem és hagytam állni 10 percet...remélem így rendben lesz.
2016. jún. 14. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!