Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hármas ikreink lesznek?

Hármas ikreink lesznek?

Figyelt kérdés

3 kis bébi növekszik a pocakomban :) (reméljük nem több :D)nekik keresünk neveket,valószinüleg mindhárman kislányok.

Már van egy 5 éves kislányunk,Dorina és egy 3,5 éves kisfiunk Milán.


2016. jún. 20. 22:25
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Gratlulálok!! Jó olvasni,h 2 baba egészségesen megszületett! Nagyon bátor vagy h vegig csinaltad!
2016. júl. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Biztos minden rendben lesz annyira nem is picik csak egy kilóval kisebbek mint egy 40 hetre született újszülött de ők ketten vannak és az ikrek általában mindig kisebbek szoktak lenni :)
2016. júl. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
köszönjük!A kicsik nagyon szépen gyarapodnak,Lorinál ez az oxigénhiány nem maradandó de tornáztatni kell majd ha picit nagyobb lesz.Jázi nem nagyon szeret enni,amgaától nem mindig éhes,de azért nyilván kell enni.Éjszaka 3-szor kelnek,este 10-től reggel 8-ig alszanak(közbe ugye a 3 kelés),mér nincs teljes napirendünk de alakul.És a legszebb amikor keresik egymást,a kis kezükkel próbálják fogni a másik kezét.Elképesztő ez a kötődés közöttük,sajnálom,hogy a 3.tesó nincs köztünk,de így a legjobb neki,nem felejtük el,ugyanúgy tesójuk,csak angyaltesó :)
2016. aug. 18. 14:24
 24/32 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Gondoltan irok,hatha vkit erdekel mi van a lanyokkal.Mar 3 honaposak multunk.Lora babanak oriasi barna haja van,lassan a szemebe log es nagy kek szemei.5460 g es 54 cm.Mina(Jazmin :)) is szepen gyarapodik,5540 g es 54,5 cm.Szintem barnahaju,es gondorke,latszik hogy kuknkorodik neki,szinten nagy kek szemekkel.Lorcsival jarunk tornazni,szepen fejlodik.Imadjak a Vuk dalat hallgatni,nagyokat vigyorognak kozben.Mina sajnos hasfajos volt,de mar kezd lecsengeni.Imadjak nezni a jatszoszonyegen,es a kisagy feletti forgot :) A tesok is oda meg vissza vannak.Alig varjak,hogy hazaerjenek az ovibol.
2016. okt. 23. 16:29
 25/32 anonim ***** válasza:
Koszonjuk, nagyon jo! A nagyobbakkal hogy jonnek ki?
2016. okt. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
De jó! :) És mennyire nehéz az élet így? Nagyon fárasztó? Valamelyik előző vagyok többször is írtam már. Nekünk most jön a 3. baba, eléggé be vagyok parázva, hogy hogy fogom birni. A nagyobbik gyerek lány, 6 éves volt májusban, a kisebbik kisfiú, 2 múlt nyáron. Most 22 hetes vagyok és így is nehezen bírok a fiammal. A harmadik ismét kiscsaj lesz! :)
2016. okt. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
25%
Szonja,Eliza,Bianka,Virág,Csenge,Alíz,Sára,Róza,Petra,Lilla,Blanka,Kata,Júlia
2016. okt. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Jó ezt olvasni, hogy ilyen szépen fejlődnek! Gratulálok a babákhoz! :)
2016. okt. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Orulok,hogy ennyien irtatok.Gratulalok en is a 3.babahoz(egyik kerdezo:))!!Hu hat az elso 2 honap nagyon nagyon nehez volt.A nagylanyom imadja a piciket,mindig segit,jatszik veluk,viszont a kisfiam teljesen befordult,hisztizett,mert addig o volt a legkisebb,ot babusgattuk,es hirtelen jott a ket picit(akiket amugy vart,csak mikor megszuletettek,mar nem igy gondolta).Nagyon nehez volt vele,nem tudtam annyit foglalkozni Milannal,mert a ket mano minden idomet lefoglalta.Most kezdte az ovit is raadasul,szobatiszta volt,de ahogy megszulettek a kicsik ujra bepisilt,bekakilt,emiatt nem is jarhatott oviba.Meg most sem konnyu,de visszagondolva az elso 2 honapra,akkor igen sokkal konnyebb.Milan vegre elfogadta,ujra szobatiszta,mar 1,5 honapja jar ovodaba.Nagyon szereti a kistesoit,puszilgatja oket.Viszont mar megemlitette,hogy lenne meg egy fiu teso :D Hat oooo,az nem lesz mar ha minden igaz :)
2016. okt. 24. 20:27
 30/32 A kérdező kommentje:
*nem kerdezo :) hanem valaszolo
2016. okt. 24. 20:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!