Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Farkaséhség mikor múlik el és...

Farkaséhség mikor múlik el és pontosan mi okozza?

Figyelt kérdés
Minden 2.órában megtudnék enni egy dínót grillezve :/
2016. jún. 21. 20:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinel mashogy van. En az elso terhessegem alatt rengeteget ettem, egyszeruen csillapithatatlan ehsegem volt kb a 6. hettol. Meg a vajudas alatt es a szuloagyon is ettem. Meg is lett az eredmenye, 17 kilot hiztam. De azt azert hozzatennem, hogy akarhanyszor megkivantam valamit, azt meg is ettem, tehat egyaltalan bem fogtam vissza magam.

Most a masodikat varom, alig birok ranezni a kajara, 3 kilo fogyasnal tartok 3 het alatt. Kivancsi vagyok, hogy vele lesz e farkasehseg, mert egyelore ejjel nappal emelygek. 9. hetben jarok

2016. jún. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Annyira idegesít ,mert mindíg valami zsírosat (szalonna,sült oldalas) ennék vagy szénhidrátot,cukrot(péksütit,kenyeret vajjal,almával..). Hiába éhezem meg,egyszerűen nem bírok gyümit vagy párolt csirkét nyamnyogni :(

Szétakaszt,hogy eszek de 2 óra múlva már korog a gyomrom.

2016. jún. 21. 21:12
 3/16 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy erre van átlagos kor. 12 hetesen sokminden javulhat általában, hogy ez szokott-e, azt nem tudom. Én végig étvágytalan voltam, na jó, mondjuk 16 hetes koromig meg aztán 24-től majdnem végig, az utolsó 2-3 hétben jött vissza az étvágyam. A zsíros ételeket nem vetettem meg a terhességem előtt, aztán csak az ilyesmitől hánytam. Azóta se tudok ránézni a zsíros ételekre pedig 9 hónapja szültem. Szóval csak azt akartam ezzel mondani, hogy mindenkinél máshogy alakulnak ezek a hányinger-étvágytalanság-farkasétvágy dolgok.

Szerintem ezt is a hormonok okozzák.

2016. jún. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Mennyit alszol? Azért is lehetnek evési zavarais, mert nincs elég energiád és a szervezeted így próbálja pótolni. Vagy másik verzió, hogy van még olyan, hogy úgy érzed, hogy éheals vagy pedig nem is csak szomjas? Iszol elég VIZET?
2016. jún. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Nekem a 12.-13. hét között múlt el. Előtte én is állandó éhségérzettel küzdöttem, meg persze ettem is, mert, ha nem ettem, amikor éhes lettem, akkor rosszul voltam. Hála égnek, ezen már túl vagyok, most inkább gyümiket ennék állandóan :-)
2016. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is ugy gondolom hogy a szervezetnek kevés az energiája a terhességhez.én a 2. babánál voltam farkaséhes de vizet se ittam nem is aludtam sokat de sokat dolgoztam.én zöldségeket vettem, azt az extra egeszsegtelen csomagoltat hogy egyfolytában rághassak valamit, plusz bevezettem hogy rendesen ebédelek(menzás lettem a munkahelyen) es ugy olyan hirtelen hiztam, hogy röhögtük a bnőkkel, egy cingárbol olyan vastag sonkás karú, pufok fejű, nagy "fertályas "lettem, nekem is szokatlan volt, de hamar elmult :)
2016. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6. vagyok.valoszinu a cukros üditők hizlaltak fel, mert azokat literszámra ittam.
2016. jún. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Na ez a másik furcsaság. Kicsattanok az energiától és minden ingerültségem elmúlt. Tiszta jó kedvem napok óta,erre felváltja a farkaséhség. Inni iszok rendesen,legalábbis a 2 liter lecsúszik(citromos vizet iszok cukor nélkül-pancsolt citromlével).
2016. jún. 21. 21:41
 9/16 anonim ***** válasza:
En is hasonlóképpen voltam. Illetve most vagyok a 14. hetemben es még azért naponta 4-5-6x kell ennem komolyabb kajákat. Ritkán csillapítja az ehsegemet gyümölcs vagy zöldség. Es en rengeteget pihenek, napközben is alszom többször egy héten, addig sem eszek! Talan a folyadék lehetne több.. De talan most kezd egy kicsit jobb lenni, a 6-12 hétig állandó probléma volt a gyomrommal, éhség, gyomorégés, hanyinger, savanyú szájíz felvaltva.
2016. jún. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
mit eszel,mennyit és mikor? a farkaséhség lehet az alacsony cukorszint miatt is,a szervezet jelez,hogy gyorsan vigyél már be valamit. valamennyi szénhidrát kell,én nagyon figyeltem,se kenyér,se tészta,se nassi semmi, aztán még a cukorterhelésem is olyan alacsony cukrot produkáltam :s reggel épp ezért nyugodtan egyél kenyeret zöldséggel, vagy tejterméket,ebédre normális főtt ételt nem kell párolt csirkén élni mert csak szédelegni fogsz, vacsorára is csak inkább 5-6 fele tudd le a vacsorát ne 8-9kor ezek közt pedig gyümölcsöt egyél,most sok mindennek van szezonja
2016. jún. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!