Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan mellett is előfordu...

Utrogestan mellett is előfordulhat barnás folyás?

Figyelt kérdés
A 9. hétben vagyok ès kb 2 hete voltam először UH-n, ahol teljesen rendben volt a pici: èlő, 8 mm-es pöttömke. Viszont sajnos kialakult egy vérömleny a petezsák mellett, ami miatt Utrot írt fel a dokim ès azt mondta ezzel szépen fel fog szívódni. Szedem is szorgalmasan ès eddig pár naponta jelentkezett minimális barnázás, de tegnap óta ez a mennyiség sajnos nőtt ès pici görcsölgetést is érzek. Pènteken megyek ismét UH-ra, de nagyon félek. Idén februárban sajnos volt màr egy vetélésem, igaz az fejlődési rendellenesség miatt történhetett, mert màr UH-n is csak gyenge szívműködést láttak, stb. Most ezzel semmi gond nincs, mègis félek. Aki hasonló cipőben járt korábban, annak megmaradt a terhessége?
2016. jún. 21. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia.3. babámat várom.mindkét fyerekemnél volt minimális barnázás,második terhességemnél utror kaptam.van 2 egészséges gyermekem.most ahogy megtudtam,hogy terhes vagyok az orvos azonnal felírta az utrot.5 hetesen elkezdtem barnázni majd vérezni.nem volt méhen belül bevérzés csak hüvelyi volt.azóta 8 hét 4napis vagyok,pár napja szaladtam a kórházba mert folyt belőlem a vér.szintén hüvelyi vérzés.ma megyek kontrollra.kitartat Neked.
2016. jún. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!