Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Koncentrált vizeletből negatív...

Koncentrált vizeletből negatívak a tesztjeim. Én ezt nem értem. Valakinek van ötlete mitől van?

Figyelt kérdés
2016. jún. 22. 06:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Például mert nem vagy terhes. Sok más dologtól is késhet a menzeszed (késik egyáltalán?). Ez elég kevés információ. Ha mégis úgy gondolod terhes vagy, menj nőgyógyászhoz.
2016. jún. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Bocsi,azért írtam a terhesség kategóriába mert terhes vagyok,csak azthittem egyértelmű lesz. Ne haragudj.

Tehát 6 hetes terhes vagyok,voltam orvosnál is hétfőn. 1 hét késésnél kezdtem tesztelni,de a reggeli tesztjeim negatívak. A délutáni is halvány viszont vérből egekben volt pénteken a hcg-m.


Reggel és délután is eddíg összesen 2-2 tesztet használtam,de szerettem volna egy szépen látható erős tesztet eltenni emlékbe,de azthiszem majd 11.héten visszatérek rá.

Tehát az utolsó reggeli tesztem tegnap volt,a legutolsó délutáni pedig pénteken. De halvány az is de azért jól látható. Gondoltam,tegnapra már reggeliből is látszódna szépen. De hófehér.

Viszont az utolsó 2 délutáni erősödött.


Ezek szerint nekem sosem lesz pozitív tesztem reggeliből? De mitől?

2016. jún. 22. 06:52
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémádat: ha TERHES vagy és VAN pozitív teszted, akkor miért lényeges a REGGELI pozitiv!?!?!?!?
2016. jún. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Már leírtam. Nekem fontosak az emlékek,de csak nagyon halvány tesztem van. Most tényleg ki kell fejtenem,hogy miért rakok fel egy kérdést? Kérdésre választ szoktak adni,nem visszakérdezni:)

Ha nem tudod az okát,akkor kérlek ne állj belém.


De a kérdés alapból a miérten van. Tehát olyanok válaszát vártam volna,akinek volt hasonló és tudja miért van ez.


Tehát nem azon van a hangsúly hogy én miért "problémázok" ha...

2016. jún. 22. 07:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Milyen teszttel tesztelsz? Vegyél egy nagyon érzékeny tesztet és próbáld meg azzal. Pl. Predictor early
2016. jún. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Pont predictorral próbáltam 3x,1 db pedig facelle volt.

Azon gondolkodom,hogy nem lehet hogy gond van a vesémmel?

2016. jún. 22. 07:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez érdekes probléma, ritkán, de hallani ilyenről. Orvos mit mond erre?
2016. jún. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Semmit,mert ugye hétfön voltam nála és megvoltam róla győződve,hogy kedden reggel már 2 erős csíkos tesztet fogok produkálni.

Az első reggeli negatív tesztnek nem tulajdonítottam nagy jelentőséget,betuttam annak hogy rossz a teszt,mivel a délutáni mutatta. De olyan halvány,hogy ha elteszem emlékbe ,évek múlásával eltűnik róla a csík. Legalábbis a fiam tesztjével így jártam,az is halvány lett előszőr de mára már semmi sem látszik belőle,de ott azért az a különbség hogy 1 hét alatt szépen felerősödött reggeliből. Már a késés 5.napján két egyforma csíkos lett.

2016. jún. 22. 07:43
 9/11 A kérdező kommentje:
*betudtam
2016. jún. 22. 07:43
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem nem választódik ki a vizeletemben a HCG. Lehet nálad is ez a helyzet.


Én lombikos anyuka vagyok, 4 gyerekkel (2 ikerpár), és csak akkor teszteltem, amikor már a vérvétel alapján biztos volt a terhesség, csak azért, hogy legyen egy pozitív tesztem, mert nekem fontos volt, de se az első se a második terhességemnél nem tudtam produkálni.

2016. jún. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!