Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire megbízható a Claer...

Mennyire megbízható a Claer Blue digitális teszt második vizeletből?

Figyelt kérdés
Május 26 utolsó mensi, Június 9 ovu,kalkulátor szerint és aznap voltunk együtt. 10-es érzékenységű tesztek halvány második csíkot mutattak (több féle is) és ma a claer Blue digitális - at jelzett. Akkor nincs baba? Annyira várnánk, a márciusi missed ab után:(
2016. jún. 23. 09:08
 1/10 A kérdező kommentje:
2016. jún. 23. 09:24
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
A cb sokkal később mutatja, mint a többi. Nem éri meg azzal tesztelni. Holnap tesztelj rendes tesztel (pl facelle) újra.
2016. jún. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezen mintha ket csik lenne vagy csak en latom igy?
2016. jún. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az pozitív
2016. jún. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Màra nem vàrom...szétszakad a derekam s olykor belehasít a petekészkem..tompa alhasi fàjdalom..de semmi cici feszülés vagy màs tünet.Csak a bíztató halvàny + tesztek.De ez most lehangolt.A koràbbi terhességemnél mar 10.pdo erős csík jelezte baba van/volt.
2016. jún. 23. 10:44
 6/10 anonim ***** válasza:
A gabriel tesztefen az csak száradási csík, bocsi! Ebből a fajta tesztből nem így néz ki a pozi! A másik szerintem halvány pozi! Milyen teszt? A gabriel elvileg 25-ös, de nem túl érzékeny! A facelle nekem elég erős pozitív volt, mikor a gabriel alig látható! A digi meg szerintem szintén később mutatja kicsit! Nekem 12 dpon lett pozi! De a facelke már a 9.-en halvány volt! Milyen teszt lett mlg halvány + (azt írod több féle). Kép azokról? Drukkolok!
2016. jún. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Valentin 10-es kazettás, pisilős, Benu 10es, x-epil early predictor vagy mi a szösz.. Viszont az imént voltam mosdóban és darabos vérzést tapasztaltam, így el kell engednem a gondolatot.
2016. jún. 23. 13:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Ó sajnálom!! :( valami elindulhatott, csak nem tapadt meg rendesen...
2016. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz, hogy a clearblue digitalis kesobb mutatja.

Reggeli vizeletbol az esedekes mensi elott napokkal kimutatha (felteve, hogy kozepidoben volt peteeres).

Nekem 10. nappal ovu utan pozitiv lett a digitalis elso vizeletbol, masik terhessegnel a sima clearblue 11. Dpo-n pozitiv lett delutanibol.

2016. jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem mikor a facelle már zoomolás nélkül pozitív volt vettem clear blue digitalt, hogy ajándékba adjam a páromnak. Hát az olyan negatívat mutatott, hogy csak na. Tehát én nagyot csalódtam benne :/ nem ajánlom (12.dpo-n voltam akkor) most 5hét 4 napos km vagyok :)
2016. jún. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!