Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érezted legelőször a...

Mikor érezted legelőször a magzatmozgást és mit éreztél pontosan és mit csináltál épp abban a pillanatban?

Figyelt kérdés
Hol voltál épp akkor, milyen helyzetben voltál és mit csináltál amikor a legelső magzatmozgást érezted? Na és utána hogy reagáltál rá?
2016. jún. 23. 10:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Kakaós palacsintát ettem a kanapén a nappaliban, az érzés olyan volt, mintha egy pici halacska úszott volna odébb a hasamban, örültem neki :) 17 hetes voltam akkor
2016. jún. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
15 hetes múltam, feküdtem a heverőn, néztük a Swing című magyar filmet, tök jó zenék voltak benne, remegés-szerű érzés volt. Örültem neki és viccesnek találtam, hogy a baba is élvezi a zenét. :)
2016. jún. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Ültem a nappaliban a gondolataimba mélyedve, mikor megéreztem.

16 hetes volt.

2016. jún. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 purplefrog ***** válasza:
90%
20 hetes voltam, a hátamon feküdtem és mintha kis buborékok pattogtak volna a hasamban. Nagyon jó érzés volt :D
2016. jún. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
22 hetes voltam és az anyakönyvvezető előtt ültem, a vőlegényem kezét szorongatva :) (mikor kitűztük az időpontot, még nem voltam terhes)
2016. jún. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

18 hetesen hátamon feküdtem alváshoz készülődve és apro rezgésszerű érzés volt.

Nem hittem el hogy a baba lenne igy nem éltem bele magam, csak joval utolag esett le hogy mégis mi más lett volna.

2016. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

Azért kell egy perverzió ahhoz, hogy valaki lepontozza, ki hogy élte meg az első magzatmozgást, amit érzett.

Bocsánat az OFFért....csak ezt sosem fogom megérteni

2016. jún. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 purplefrog ***** válasza:
76%
Én is azon tűnődtem miért lettünk lepontozva..Nem mintha érdekelnének a %-ok..de na :D
2016. jún. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nekem minden hozzászólás tetszik, nem értem mit lehet ezen lepontozni! De hát váljék egészségére az illetőnek! :)


Én már nagyon várom, hogy érezzem a babámat, remélem hogy tudni fogom hogy ő az és nem valami más mivel még csak az első babámat várom tehát nincs még ebben tapasztalatom hogy mit kell majd éreznem. :)

Tegnap este amúgy amikor lefeküdtem én ilyen lüktetést éreztem a méhemben, de szerintem ez vagy a vérbőségtől volt vagy pedig bélmozgás...fogalmam sincs.


Most lépek amúgy a 12. hétbe pár napon belül.

2016. jún. 23. 14:48
 10/14 anonim ***** válasza:

17.héten éreztem, éppen dolgoztam, ültem az irodámban...olyan kis csiklandozós érzés volt alul a hasamban :) amit te írtál az lehet a saját szívverésed, legalábbis háton fekve azt a lüktetést én is szoktam érezni elején is,de az nem a baba volt :)

35+6hkm

2016. jún. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!