Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kérdésem a követkő. A...

Orsolya Kozak kérdése:

A kérdésem a követkő. A terhesség 12. hetében járok. Lehet baj vagy már csak az előzmények hatása miatt félek ennyire?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 napja már nem nagyon van mellfeszülésem és ma reggel nagyon halvány barna foltom volt ami tényleg nem volt vészes de mind ez nagyon megijesztett.Azért fújom fel a dolgot, ugyanis a lányom 3 missed után született meg, sárgatesthormont szedtem vele. A kisfiammal nem volt gond. Tavaly megint elment 2 baba, az elsőnél is megszűnt a mellfeszülés+ vérzés, a másodiknál is megszűnt a mellfeszülés de ott nem volt semmi más, csak a dokinál derült ki hogy baj van, mind a 2 a 8. hétnél volt. Most is szedem a sárgatesthormont mint az első gyereknél A dokimnál 1 hete voltam 10 hét 6 napos volt minden oké, még meg is nyugodtam, hogy végre eljutottam idáig.De most még egy hetet várnom kell az újabb vizsgálatig, és a dokim is szabadságon van és ez a dolog most ezek után nagyon megijesztett.

2016. jún. 28. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyeletre! A te helyzetedben meg a sok veteles utan ez intő jel lehet.
2016. jún. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj be az ügyeletre. Én nem gondolkoznék rajta.
2016. jún. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Voltam az ambulancián, sajnos csak másnap és akkor is délutánra értem oda. Ott a doki közölte velem, olyan jó bunkó hangnemben, hogy miért csak most jöttem és különben is ilyen marhaságokkal minek megyek oda egyáltalán, de megnézett, vérzést nem talált és a baba is rendben van. A vizsgálat után éjjel volt egy egyszeri csekély vérzés, de azt már tudtam hogy a vizsgálat miatt és azóta se semmi. Köszönöm a válaszokat!
2016. jún. 30. 08:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Szedj picit tobb vitamint.

Kalcium, magnezium, C vitamin.:)

2016. jún. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Femibion 800-at szedek. Doki nélkül semmit nem merek bevenni, még vitamint, nyomelemet se. Ilyenkor ezekre is figyelni kell.
2016. júl. 1. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!