Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben lehet...

Első trimeszterben lehet használni a protexin gynophilus kúpot?

Figyelt kérdés
2016. jún. 29. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem leállították rola.
2016. jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem az első vizsgálaton a dokim, azt mondta, hogy nyugodtan. Most vagyok 37 hetes, én végig használtam, kb. 1-2 hetente 1-1 kúpot probléma nélkül.
2016. jún. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok, bocsánat h belekerdezek,de én is azt kezdtem el mert dokihoz még nem jutottam és holnap nyaralni megyek, 7 hetrs lehetek úgy szamoltam. Nagyon picike verpotty volt pisilesnel a papíron. Az gondolom nem jó jel. Bajt okozhattam a babanak? :(
2016. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok ismét, nem vagyok orvos, de ahogy írtam, én végig használtam, dokival egyeztetve mindegyik trimeszterben. Most rákerestem, és ezeken a linkeken is azt írják, hogy lehet használni terhesség alatt.

[link]

[link]

Remélem, nem lesz gond nálad sem.

2016. jún. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kettes, köszönöm a segitseged! Inkább abbahagyom, már csak egy hét és tudok menni dokihoz, remélem minden rendben lesz. Első terhessegem :)
2016. jún. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!