Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák Ti pontosan csinálját...

Kismamák Ti pontosan csináljátok a szénhidrált diétát?

Figyelt kérdés
Kötelező betartani az időpontokat vagy úgy is jò ha el osztom a napi hat étkezést magamnak?
2016. jún. 30. 08:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, máshogy értelme nincs. Fontos eleme, hogy mindig X óránként legyen bevitel. De persze, ha te minden nap 10-kor kelsz 6 helyett, akkor nem kell felkelned enni korábban.
2016. jún. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én pontosan tartottam, dolgoztam a 38. hétig, így könnyebb volt tartani az időpontokat. A fontos, hogy azonos időközönként egyél. Nekem fél hétkor indult a napom, így ehhez lőttük be az étkezéseket. Tehát fél 7, fél 10, fél 1, fél 4, fél 7 és a pótvacsorám fél 10--kor volt.

Ez nem játék, nagy bajokat okozhat, ha nem figyel rá oda az ember.

2016. jún. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor csinálhatom más időpontban is, ugye ?
2016. jún. 30. 09:09
 4/12 anonim ***** válasza:
Ahhoz igazodj ahogy kelsz. Mondjuk ha 8kor kelsz akkor kb negyed9kor egyél és onnantól tartsd a 3 óránkénti evést :)
2016. jún. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bár nagyon rossz kedvem lett ettől.
2016. jún. 30. 11:58
 6/12 anonim ***** válasza:

Mitől lett rossz kedved?

A diéta maga csak elsőre tűnik borzalmasnak. Ha brlejössz, akkor simán menni fog, ráadásul nagyon egészséges. Én nem terhesen is próbálok már így étkezni, mert megfigyeltem, ha így találkozom, akkor sokkal több energiám van, kevesebb nyavajám. A testeddel csak jót teszel ezzel a diétával.

2016. jún. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én éhesebb vagyok most mint amikor nem így ettem. ( azt mondták az kevés volt amit eddig ettem) meg hogy időre kell ennem, nem annyit amennyit Én szeretnék. Alig várom, hogy túl legyek ezen az egészen. Amúgy vacsorára ehetem azt amit ebédre ? persze kevesebb adagot.
2016. jún. 30. 13:17
 8/12 anonim ***** válasza:

Én éheztem is amikor elkezdtem, kiderült alulszámolom a chkat. Nagyon rosszul voltam és elkeseredett.

Én mérem a cukromat, naponta 3x kéne, nem mindig jön össze, de már kitapasztaltam, hogy mitől megy fel, azt kizártam, van amiből többet is ehetek, mint a mintaétrend szerint, sem okoz gondot.

Éhezni nem szabad, de 2-3 hét alatt belejössz, és a szervezeted is átáll, időben leszel éhes, és kitapasztalod miket ehetsz biztonságosan.

2016. júl. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Írd le, hogy mit eszel egy nap!azért vagyonra kíváncsi, mert jó diéta mellett nem éhezhetsz. Lehet, hogy valami banális tévedés van a háttérben. Ha leírnád, hogy mit és mennyit eszel, akkor lehet, hogy tudnánk segíteni.
2016. júl. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Úgy eszem ahogy a mintán rajta van amit kaptam. Reggel vagy 2 szelet kenyeret vagy 1 zsömlét ( ezek vagy korpásak vagy rostos ) vajat teszek rá, sajtot, zöldségeket, felvágottat nem mindig. Tízóraira 4 korpovit keksz egy gyümölcs vagy natúr joghurt. Ebédre kitalálunk valamit, uzsonnára 1 kenyeret szoktam, arra ugyanazt teszem amit reggel és mellé most almát eszem. Vacsorára szintén valami főtt étel. Tegnap spenotot ettem ( 3 dl ez van a papíron )egy rántott hússal, de az után is éhes voltam. Este tízkor megeszem a három korpovitot. Üdítőt nem iszom, citromos vizet szoktam. Tejet is ritkán, nem kávézom. Annyira picik azok a szeletelt kenyerek, olyan mintha nem is ettem volna semmit. Nekem azt mondta a diabetikus, hogy nem kell túl aggódni ugyanazt tegyem a kenyérre vagy zsemlére amit amúgy is szoktam. Nagyon elvagyok keseredve, hogy így kell ennem és még izgulhatok, hogy a következő eredmény jò legyen.
2016. júl. 1. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!