Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházán hol érdemes...

Nyíregyházán hol érdemes babamozizni?

Figyelt kérdés
Milyen árak vannak, hány perces felvételek, meg voltatok e elégedve a minőségével? Kérlek, írjátok meg a tapasztalatokat!
2010. ápr. 14. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Dr.Medve Lászlónál a Szegfű utcán!

12000 Ft, kb. 35-40 percnyi DVD, 1 nyomtatott fotó, és ha kéred ír ki képeket is CD-re!

Nagyon elégedettek voltunk, amúgy a felesége csinálja Jászai Ildikó, alapos, figyelmes, kedves, és ha nem sikerül a mozizás (alszik a baba, vagy nem úgy fekszik, takarja magát...), akkor visszahív egy másik időpontban, természetesen nem kell újra fizetni érte! Nem kapkodott, majdnem 1 órát bent voltunk nála, bátran merem ajánlani! Amúgy se sok helyről tudok,ahol van lehetőség 4D-re Nyh-n! Talán még Örökösföldön van egy, de arról hallottam negatív véleményt is, és talán drágább is. Meg persze biztos vannak magándokik, akiknek eleve 4D-s a gépük, de a miénknek nem volt, meg azt hallottam hogy "sima" rendelésen nem szívesen időznek a dokik a 4D-vel, de ettől függetlenül árban biztos hasonló tarifát kérnek érte!

Előre kell bejelentkezni a hölgyhöz, amúgy 28. hét körül érdemes menni, akkor már kis húsos a pofijuk is, igazi baba-formájuk van! :)


Boldog Babavárást!

38 hetes kismama

2010. ápr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2010. ápr. 14. 13:07
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!


mi kb. 3hét múlva mennénk, igaz mi azért mert a genetika nem volt túl jó. mi Debrecenbe megyünk át.


[link]


tulajdonképpen a benzinnel ugyanott vagyunk, több képet adnak ezért (bár nálunk az a lényeg hogy jól megvizsgálják a picurt). meg nekünk sok rokon, barát van debrecenben.

2010. ápr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igen Nyíregyen , Dr. Medve László felesége csinálja a Szegfű utcán. Aranyos nő, és alaposan megnézi a babát. Én 21 hetesen voltam, és nagy élmény volt nagyon!:) 12000 + nekem fél órás dvd + 3nyomtatott képet adott. Én úgy hallottam a kórházban megszűnt, máshol nem is hallottam hogy lenne. De nem is érdemes, hiszen ez korrekt hely, és árban se olyan drága a többihez képest. Megéri:):):)
2010. ápr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!