Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy oldottatok a hely hiányt?

Ti hogy oldottatok a hely hiányt?

Figyelt kérdés
Nincs nagy szobank a párommal, aggódók a hely hiány miatt, hogy fogjuk berendezni a szobát mire megszületik a babánk.
2016. júl. 4. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Összesen egy szobátok van????

Mert akkor csak nagyobb lakás a megoldás. De erre nem ártott volna a gyerek vállalása elött gondolni.

2016. júl. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
Írd már ki normálisan ezt a kérdést!
2016. júl. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Úgy, hogy nem vállaltam egy szobára gyereket.
2016. júl. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Kis komód a ruháinak, pelenkázd az ágyon, vegyetek babaöblöt kiságy helyett. Mire elkezd mászni, próbáljatok nagyobb lakásba költözni
2016. júl. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Egyterű garzonunkba született az első gyerek. Felesleges, nélkülözhető bútorokat és cuccokat kidobtuk (dohányzóasztal, tv-állvány, tv, virágok mentek egyből), a felszabadult helyre ment a kuságy és egy komód a cuccainak, az íróasztalra meg berendeztem egy pelenkázó részt. Kiskád ment a nagykádba, de nem sokáig használtuk. 1,5 éves volt, mikor elköltöztünk.
2016. júl. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

Amig nem maszik oke h pici a hely. Nem kell sok hely. Mèg...

Van kb 1-2èvetek ( nemtudom hany honapos vagy) ahhoz h uj lakast talaljatok. Hajra. Sok sikert. Boldog Babavarast

2016. júl. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom miért kell leszólni szegényt! Hány gyerek születik és nő fel kis lakásban és bármily meglepő belőlük is ember lesz... Sokan még ha bazinagy házuk is van, hosszú ideig egy szobában alszanak a gyerekkel, úgyh nem értem mi a gond. Kell neki egy kis rész, ahová az ágyat teszed. Már lehet olyan pelenkázót kapni, amit az ágyrácsra keresztbe teszel és olyan kádtartót, amit a nagykádra. Sok ruhára nincs szüksége, eleinte pár fiók elég. :)

Ne parázz ezen! Boldog babavárást!

2016. júl. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolso.. illendo lenne beirni h hanyas valaszolokra gondolsz. En elotted irtam eggyel.. es semmi rosszat megis engem pontoztatok le ...
2016. júl. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem pontoztam le senkit...
2016. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én biztosan begalériáznám a szobát, akár az előszobát is, ha elég nagy. Ha meg nem nagy a belmagasság, akkor egy ágygalériát csinálnék, hogy annyival több hely legyen lent.Mi így csináltuk, 2 nagy szobánk volt, de 390-es belmagasságú lakásban. Az egyik szobában teljes galéria van, olyan, mintha fent egy külön szoba lenne és nagyon szeretem!
2016. júl. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!