Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megviseli a babátokat az eső,...

Megviseli a babátokat az eső, a front?

Figyelt kérdés

Az én babám nagyon rosszul viseli, még egy esős éjszaka és belehalok! Annyira nem bírja a gyerkőc, csak "vergődik" órákon keresztül olyankor a hasamban! Egész éjjel nem alszunk, nagyon sajnálom szegényt, olyan mintha szenvedne, és borzasztó rossz érzés, hogy nem tudok neki segíteni! Csak rúgkapál, feszít, sehogy nem kényelmes feküdni, mindenért "reklamál" ilyenkor!

Már most rossz anyának érzem magam, hogy nem tudom megnyugtatni ilyenkor a pocimban! Legalább -ha már ilyen nehezen viseli- nyugodtan kibújhatna a frontra, de semmi jele, hogy jönni akarna!

Másnál is van ilyen, hogy iszonyatosan mocorog esőben a baba? Mit csináltok? Ti is aggódtok, hogy nincs-e , vagy nem lesz valami baja?

38 hetes kismama


2010. ápr. 15. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem is elég sokat mocorog, főleg tegnap volt nagyon aktív,de aludni tudok tőle... azt én sem bánnám viszont, ha hamarosan kibújna itt a frontok miatt, de derékfájáson kívül semmi jele...

38+6 hetes km

2010. ápr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Érdekes mód az én fiacskám a hasamban sokkal nyugodtabb,mióta esik.Csak én nem vagyok az!Frusztrál ez a sok borongós nap,és ilyenkor mindenem jobban sajog,na és a másfél éves nagy fiam is morcosabb...nem tudunk kimenni.Őt jobban megviseli,mint a pocaklakót,igaz nem is az eső,hanem a szél.

34+3hetes kismama

¸

2010. ápr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Húúú, nekem is szörnyű volt az esős hidegfront. Majd' kiugrott a pocimból. De az a rossz hírem, hogy amikor megszületett, akkor is ilyen nehezen viselte ezt a frontot. Most 1,5 éves, és már kezdi jobban viselni. Eddig szörnyű volt.
2010. ápr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó. Most olvastam, volt még kérdésed. Én nem aggódtam, és te se tedd ezt. Nincs semmi baja, és nem is lesz. Így már tudni fogod, miért sír, ha jön az eső.... Az sokkal rosszabb lesz, mint amikor "csak" a hasadban mocorog. Jól megnyugtattalak? de a lényeg, hogy nincs baja!
2010. ápr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk nem éjjel van a baj hanem napközben nyűgös,hisztis,étvágytalan!ÉS esik kel!Tegnap mindenbe beverte a fejét annyit esett tisztára csak szédelgett még a saját lábában is elesett:S

11 hós tökös anyukája!

2010. ápr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek az eddigi válaszokat!!!
2010. ápr. 15. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!