Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy nap mennyit vehetek be a...

Egy nap mennyit vehetek be a 250 mg-os magnéziumból?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan görcsöl a vádlim, már napok óta hajnalban arra kelek, hogy húzza a görcs, és sikítani tudnék a fájdalomtól. :( 21hkm
2016. júl. 10. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Amíg nincs hasmenésed, addig nem sok. Béres? Én kettőt szedtem naponta de sokat nem ért majd váltottam Magnosolvra.

Viszont a vádligörcsöt kálcium vagy káliumhiány is okozhatja. Tejtermékek, banán segíthet, ha a magnézium nem.

2016. júl. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3x4db-ot. összesen 3000mg-ot nyugodtan lehet, mondjuk pont ezért jobb egy magnerot mondjuk, mert az 500mg-os, abból 6ot lehet, egyszerre kettőt :)
2016. júl. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezer valamennyi magnézium oxid van a béresben, 2-es. A magnerot magnézium-ionja sem 500 mg, az a magnézium-orotátra vonatkozik. Ebben azért van kb 40 mg magnézium-ion is. :)

Egyébként a magnézium-oxid nagy mértékben tartalmaz magnéziumot csakhogy a felszívódása elég rossz, nekem mindegy volt, hogy magnerot vagy béres, egyiket se éreztem és ezen a ponton olvasgattam egy kicsit ezekről, hát, legalább sikerült rendes magnéziumot venni után. (Magnosolv)

2016. júl. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2es vagyok. szívbeteg, magnerotot kell rá szednem, más magnézium nem jó, megdöglök tőlük. ezért írtam, tapasztaltam, hogy a magnerot 500-a, tényleg 500mg :)
2016. júl. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na ezzel nem térünk el annyira, szivritmuszavarra szedem régóta a magnéziumot szóval nem egy nőgyógyász ajánlotta terhességi görcsökre. Nálam elég rossz lehet a felszívódása mert folyamatosan magnézium hiány alakult ki nálam (egyszer napi 6 magnerot mellett!) amire infúziót kaptam. De erre nekem tényleg nem használt a magnosolvon kívül más. Terhesen kettő is kellett naponta a panaszaimra (nem görcsökre bár volt az is)
2016. júl. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

sajnálom! :( nekem a napi 6-8 magnerottól teljesen jó, tegnap és ma pl. a szív gyógyszeremet se kellet bevennem :) mondjuk szerdán jön a front, akkor meg mindig nagyon kivan a szívem, de mindenesetre akkor maradjunk annyiban, hogy a magneB6 gyenge :D

minden jót neked :)

2016. júl. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!