Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jobb oldali alhasi nyomás ami...

Jobb oldali alhasi nyomás ami kisugárzik a csípőbe mitől lehet?

Figyelt kérdés
Egy hete teszteltem pozitívat azóta folyamatosan erősödött a teszt. Viszont tegnap kicsit görcsölt a hasam és véreztem. Nem sokat mert a betétig nem jutott el csak a wc papíron volt rozsdabarNa folt. Persze azonnal rohantam az ügyeletre ahol megvizsgaltak uhval de meg nyilvan semmi nem latszott mert korai volt. Ez elott penteken voltam meg orvosnal mert a baratom eroskodott hogy menjek el ott az orvos megnyomogatott rendesen meg huvelyi uh is volt. Most mar semmi gorcsom nincs csak ez a jobb oldali idegesito nyomas erzes a csipombe ami kicsit olyan mintha elfekudtem volna. Az ovulacio a jobb oldalon volt a hcg szintem tegnap 416 volt holnap megyek kontrollra

2016. júl. 11. 17:33
 1/2 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
Szia nekem is előfordult azóta többször is hogy elkezdődött a beágyazódás. Szúró, hasító fájdalom sugárzott a csípőmbe. Nekem kb 1 hét után kezdett múlni de mindenki más. Nyugodj meg, ez a legfontosabb:)
2016. júl. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Méhen kívüli terhesség volt ☹
2017. nov. 8. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!