Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves kismamák! 17 hetes...

Kedves kismamák! 17 hetes terhes vagyok. A 7. héttől tilos a szex. Akkor görcsök 12. héten barna folyás miatt. Azt mondta az orvosom hogy mivel panaszmentes vagyok, lehet hogy feloldja a tilalmat. Ha zárt a méhszáj lehet valami baj?

Figyelt kérdés
Behatolás nélkül néha volt együttlètünk, és már én is nagyon kívánom a rendes szexet, de mégis félek hogy esetleg valami baj lesz. Más is volt ilyen helyzetben? Előfordult valami probléma vagy ne aggódjak?
2016. júl. 15. 08:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én amíg az orvos nem ad zöld utat nem mernék semmit csinálni.
2016. júl. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem voltam egyértelmű. Még nem csináltuk mert még nem mondta a doki hogy okè, de amikor a múltkor megkèrdeztem azt mondta a következő kontrollon már lehet hogy szabad a pálya. Viszont amennyire kívánom hogy újra együtt lehessünk annyira fèlek is hogy esetleg mégis baj lesz.
2016. júl. 15. 08:32
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha az orvos szerint nem baj, akkor nem baj.

Ha az orvos megtiltja, akkor kockázatos vagy biztosan bajt okozna.


Az itteniektől milyen ennél hasznosabb és hitelesebb tanácsot vársz?

2016. júl. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%

Én simán kibírnám egy évig is. Csak a babónak baja ne legyen. Amúgy sincs az a nagy étvágyam :D


Akkor legyetek együtt, ha az orvos engedi és Nektek is jó.

2016. júl. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem régóta teszek fel kérdést is a gyk-n de már én is tapasztalom amit mások mondanak. :) Semmilyen, maradjunk annyiban. Inkább megkèrdezem a vèdőnőt hátha ő èrteni fogja mire gondolok. :) De azért köszönöm hogy rám szántátok az időt
2016. júl. 15. 08:46
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
Ha azt mondta hogy a köv kontrollon LEHET hogy feloldja, akkor várd meg a köv kontrollt. A védőnő se fogja azt mondani látatlanban hogy nyugodtan szexelj, nem hiszem h bevállalná hogy ettől esetleg valami baja lesz a babának. Elhiszem hogy kívánod, döntsd el mi a fontosabb. A baba vagy a szex? Ennyi.
2016. júl. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Bízz az orvosodban!

Elsőre azért óvatosan, és ha bármit tapasztalsz, leálltok.

Beszélgess a félelmeidről a pároddal, meg fogja érteni. Ő is biztos aggódik. Aztán együtt óvatosan próbálkoztok.

Ha még nem mersz, csak rágörcsölsz, és a szex se lesz olyan jó.

2016. júl. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Huh itt nagyon félre van értelmezve a kèrdèsem. Már bánom hogy kèrdeztem. A lényeg hogy 2,5 hónapja nem volt szex mert a baba a fontosabb de úgy gondolom ez egyértelmű. Viszont ha megengedik is fèlek újra csinálni majd. De hagyjuk mert vagy én nem vagyok èrthető vagy ti nem a kèrdèsemre válaszoltok. Biztos szemèlyesebben érthetőbb lenne ezèrt köszi az eddigi válaszokat, de hagyjuk inkább.
2016. júl. 15. 08:59
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem nemlesz semmi baj. Nyugodtan szexeljetek. Voltatok egyuttvehatolás nélkül, volt orgazmusod ami méhösszehúzódást eredményez mégsem volt baj.

Uh nyugodtan!

2016. júl. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
7-es válaszoló Köszönöm!! Végre te èrted a lényeget:) igyekszem vele megosztani, még majd a dokimat is megkèrdezem mire figyeljünk. Csak jó lenne hallani tapasztalatokat, mert első baba és az előzmények után elég parás vagyok. Köszi mégegyszer
2016. júl. 15. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!