Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Allando hanyinger a hetedik...

Allando hanyinger a hetedik hetben?

Figyelt kérdés
Allando hanyjnger es faradekonysag. Csak aludnek. Nagyon kivan a gyomrom. Amugy is erzekeny gyomorral kuzdok de most undorodva nezek az etelre. Es hat egesz napos hanyingerem van. Lehet ez ellen tenni valamit? Vagy csak a kivaras a 12.ig hetig?
2016. júl. 16. 19:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Neked kell kikísérletezni. Edd azt, amit kívánsz, az sokszor segít. Sok kismamának beválik a gyömbér, a keksz. Személyes tapasztalatom az, hogy ha hányni kell, jobb túlesni rajta, harmadik babámnál evés előtt hánytam, és így teljesen jól voltam - leszámítva kétszer fél-egy órát. Második babámmal viszont semmi nem segített, zacskós paradicsomlevesen éltem 8 hétig.
2016. júl. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Neked valaki azt mondta,hogy rosszullét a 12ik hétig tart? Nekem a 4iktől a 20ikig volt mindkétszer... Nem ijesztgetlek,minden terhesség más, pont emiatt nincs általános recept arra sem,hogy mitől lesz jobb. Nekem amit a védőnő tanácsolt,attól végighánytam a napot... Ha van olyan étel,ami megnyugtatja a gyomrodat,akkor azt edd, illetve kerüld,ami tuti visszajön. Ha bizonyos napszakokban gyakrabban vagy rosszul,akkor abban az időben ne erőltesd az evést,csak rosszabb lesz, inni viszont gyakran kell. Ha nagyon rosszul lennél,hogy a víz is visszajön, be kell menni kórházba,hogy adjanak infúziót,hogy ki ne száradj.
2016. júl. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Uh akk nalad sem volt jobb a helyzet.

Eddig semmi. Sem citromos viz. Sem cola. Se haztartasi keksz. Este het korul kezdek jol lenni es kivanni valamit... Irto nehezek ezek a napok :(

2016. júl. 16. 20:01
 4/15 A kérdező kommentje:

Igen ezt mondtak h 12.ig het utan jobb lesz...

Igen. Kedden ugyeleten voltam mert mindentol hanytam :(

2016. júl. 16. 20:03
 5/15 anonim ***** válasza:
Amúgy igen,amit az első írt nekem is bevált. Amint éreztem,hogy émelygek,nem próbáltam visszatartani órákig,hanem egyből wc... Utána viszont egész jó volt a gyomrom sokáig. De tényleg tapasztald ki,neked mi a jó.
2016. júl. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem non stop 24 órás hányingerem volt. Sosem hánytam, csak öklendeztem, sajnos majdnem félidőig tartott, a 18. héten múlt el.

Sokszor kevés eszegetés. Nekem csak evés közben volt jobb, de kb. 10 perccel utána megint a hányinger.

Éjjel arra ébredtem, hogy öklendezem. :(

Egyel magasabb párnán jó feküdni, de igazán csak az idő segít rajta.

Kitartás!

És van, akinek hamarabb elmúlik.

Most a negyediket várom, és a 14. héten vége lett, annyira hálás voltam, számítottam rá, hogy megint félidő lesz...

2016. júl. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

daedalon tablettát szedhetsz, 3x1et. én is azt szedtem vészes hányásra hónapokon keresztül.

35hkm

2016. júl. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Na igen a baj ott kezdodik h allando hanyonger de nem hanyok. Kiveve par napot. De akk az meg tenyleg olyan volt h ugyeletre kellett bevinni engem.

Holnap veszek renniet. Nehezen elem ezeket a napokat :(

2016. júl. 16. 23:01
 9/15 anonim ***** válasza:
Mint mondták mások is, minden terhesség más, így nem akarlak megijeszteni, de nekem egészen szülésig minden nap hányingerem volt. Minden álló nap. Egész nap. Keveset hánytam, azt is inkább csak a 12. hétig, de a hányinger megmaradt. Engem is hitegetett a doki a 12. heti elmúlással, majd a 20. hetivel. Aztán miután nem múlt el, azt mondta, hogy ez már nem a terhesség miatt van.... Hát akkor mitől, ha utána elmúlt ahogy kibújt a baba? :) Kérdésedre válaszolva: én minden praktikát kipróbáltam a hányinger ellen, de semmi, de semmi nem hatott. Csak akkor volt jó, amíg aludtam, mert addig se éreztem. Eleinte úgy éreztem, hogy az evés, rágcsálás segít rajta, de hát nem lehetett egész nap enni. Nem is kívántam, később meg a cukorterhelés után diétáznom is kellett, szóval ez nem volt megoldás. Én már számoltam a napokat a 20. hét után, hogy mennyit kell még kibírnom. Az segített át szerintem, hogy arra gondoltam milyen jó lesz majd, ha kibújik a kisfiam. És jó lett :) De a terhességem egy rémálom volt. Szóval kipróbálhatsz sok mindent (gyömbér, hideg víz iszogatás, homeopátia, rágcsálás egész nap, mentol....ezeken voltam túl azt hiszem), de én azt mondom, hogy csak az idő segít. Reméljük neked előbb fog, mint nekem. Kitartást!
2016. júl. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A rennie nem hányingerre van,hanem gyomorsavra,de majd ha azzal a problémával kell szembe nézned,akkor is teljességgel hatástalan. Gyomorsavra salvus víz. Hányingerre ha más nem hat,akkor amint már írták daedalon.
2016. júl. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!