Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhben nyugodt (lusta) magzat...

Méhben nyugodt (lusta) magzat később nyugodt baba?

Figyelt kérdés
Van összefüggés vagy független mindentől?
2016. júl. 22. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt. Mocorgott ő midnen nap pocakban is, de nem vitte túlzásba, nem hullámzott a hasam, nem vadult be soha. Kint is nyugis baba volt, nem sírt sokat, csak ha éhes volt. Most 3 hónapos kezd aktívabb lenni, de most is nagyon jó alvó :)
2016. júl. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyen tapasztalatom van:

Éjszakánként nem mocorgott, vagy csak minimálisan a hasamban, ez a születése után is így volt. Nem aludta át az éjszakákat, de egyből visszaaludt a szoptatások után.

Nyugodt lesz-e? Ki tudja, hogy mennyire fogja zavarni a kinti zaj, fény stb.

2016. júl. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ejjeleket ataludta, nappal egesz nap fenn volt. Illetve azt hittum, de aztan lattuk uh-kon, hogy almaban is hadakozott.:)) Kinn ugyanez, elso hettol alszik egesz ejjel, nappal meg hadakozva aludt az elejen.


Szoval nalunk a habitusa kinn is olyan maradt.

2016. júl. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is nyugodt volt a méhben, nem tapasztaltam soha olyat, amit sokan, hogy borda közé lép, fájdalmasan rúg, és egyetlen egyszer sem keltett fel éjszaka.

6 hetes koráig 3 óránként kelt enni, de éjjel szopi után/ közben már aludt is tovább, aztán 6 hetes korától átalussza az éjszakát, most 2 éves, soha nem éjszakáztam még vele, azóta töretlenül megalussza éjjelenként a 10-12 órát, és d.után is alszik még 2 órát.

Természetre is áldott jó gyerek, nem hisztizik, bárhova el tudunk menni, megyünk is sokat, szóval nem tudom, hogy van e összefüggés, de nekem maradt olyan a habitusa, mint még magzatkorban :)

2016. júl. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműen van összefüggés. Az egyik gyerekem alig mocorgott odabent, idekint is egy nyugodt, kézimunkázni szerető, konfliktuskerülő gyerek. A másik állandóan bugizott, ő meg egy akaratos, nyüzsis, hisztis kis perszóna lett. :)
2016. júl. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

13+3 naposan mentem a kombi tesztre és a doktornőnek kuzdeni kellett hogy mozgásra osztonozze,mert letojta hogy mi mit akarunk látni rajta.


Persze a későbbiekben változhat.

2016. júl. 22. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!