Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35. hétes terhes vagyok...

35. hétes terhes vagyok 3-4napja sokat görcsöl az alasam es sokat keményedik is. Ez normalis dolog vagy forduljak orvoshoz? (Tovabb lent)

Figyelt kérdés
A masik ami aggaszt h simán állo vagy pihenő helyzetbe is sokszor nagyon elkezd dobogni a szivem alig kapok levegőt, rögtön le kell ülnöm feküdnöm es ilyenkor általaban kemenyedik is a hasam. Mintha valami nagyon fárasztó dolgot csinalnék annyira kifulladok. Mitől lehet ez?
2016. júl. 22. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

35 hetes vagy, nem tudsz már fitness bajnokságon indulni.

Ez van. A vége ilyen.

Nem tudom mit értesz "görcs" alatt.

Ha csak fájdogál az rendben van. Ha nem bírsz megmozdulni sem, felállni sem és csak összegörnyedve bírsz feküdni, akkor az nem jó. Ha ilyen van, menj orvoshoz.

A sima keményedéssel én nem mentem soha.

Frontok vannak, minden hatással van rád jobban, mint amikor nem vagy terhes.

A vérnyomásod milyen?

Az alacsony vérnyomás gyakran jár magas pulzussal, nekem is szokott lenni, normális.

2016. júl. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként én 22 hetes vagyok most, és ma kifejezetten alig bírok megmozdulni, és valami hasznosat csinálni, szóval én nem csodálkozom cseppet sem.
2016. júl. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pont ez az ami zavar h nyugodtan setalok a boltba pl vagy ülök a tv előtt es hirtelen mintha futottam volna kB ugy erzem magam, a semmiből.. A görcsölés nem erős csak kicsit fáj időnként. Köszönöm a válaszod :) ma valami van, mert megse áll egesznap mozgolodik rugdalozik :)
2016. júl. 22. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!