Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti milyen pozícióban akusztik...

Ti milyen pozícióban akusztik éjjel?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy nem jó se a háton se a jobb oldalon aludni. Szóval pár hete már csak a bal oldalamon alszom. Viszont elkezdett fájni az oldalam és a hasam környékén, kényelmetlenné vált. Már azt se tudom hogyan feküdjek. A hasamon nem tudok már aludni. Tudtok adni pár tanácsot? Köszönöm. 26 hkm

2016. júl. 23. 10:23
 1/9 A kérdező kommentje:
A kérdésem újból (kijavítva) Ti milyen pozícióban alszotok éjjel? Ez a fránya telefon, azt ír amit akar......
2016. júl. 23. 10:25
 2/9 anonim ***** válasza:

Oldalt és paplan a lábak közé, has alá :)

Illetve nekem még megy a hason, egyik láb magasra felhúzva, bár az én terhességem jóval fiatalabb még.

2016. júl. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Èn 18+4 hetes vagyok, kèrdeztem nagyobb terhes kismamákat, mert sokszor én is háton ébredek. Azt mondják a baba úgyis jelez ha valami nem oké. Èn este rendszerint a jobb oldalamon alszom el és éjjel nagyjából 20* megfordulok. :) Elvileg 30 hetes kortól nem javasolják a háton fekvèst én úgy tudom, de lehet hogy rosszul. Szerintem ne aggódj, ha pedig nagyon aggaszt a dolog a védőnőd biztos tud segíteni. A neten is mindenhol mást írnak. :)
2016. júl. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja és sokan dicsérik a szoptatós párnát mert azzal sokkal kényelmesebb, szintén a pocak alá és a lábak közé téve. Egy próbát megér.
2016. júl. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Úgy aludj,ahogy neked kényelmes! :) a babának nem lesz baja,ha nem jó neki,akkor úgysem hagy aludni téged sem. Majd a végén nagyobb gond lesz az alvással,én alszom mindkét oldalamon,szoptatós párnával a lábaim között.

40hkm

2016. júl. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én végig csak a jobb oldalamon tudtam aludni
2016. júl. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hason sosem tudtam aludni, egyelőre én elvagyok hol a jobb, hol a bal oldalamon. Amikor nem tetszik valami a gyereknek, azt érzem, mert egyből tiltakozik.

Nekem nincs (még) szoptatós párnám, de lehet, hogy érdemes lenne kipróbálnod.

2016. júl. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én úgy alszom ahogy éppen kényelmes nekem. Még nincs akkora hasam hogy kényelmetlenné váljon. Hason soha nem is aludtam amúgy se. Háton meg nagyon ritkán mert rossz a tüdőm és nem mindig kapok levegőt.

Leggyakrabban a jobb oldalamon szoktam aludni. Van amikor a bal oldalra fordulok, ez változó. De én is hallottam arról hogy bal oldal lenne a legjobb. Viszont engem nem érdekel mert én úgy fogok aludni ahogy kényelmes. :)

Később meg majd ha a babának nem jó hát akkor szól, aztán úgy alszom hogy jó legyen mindkettőnknek.


15+6 hkm

2016. júl. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4 hónapja szültem. Az utolsó trimeszter alvás szempontjából siralmas volt. Háton már nem ment, mert nem kaptam levegőt. Én mindig a bal oldalamon aludtam, aztán amikor elkezdtem zsibbadni, nagy nehezen átfordultam a jobb oldalra. Semmi baj nem lesz belőle. A baba jelez, ha kényelmetlen neki,ahogy fekszel. Ez ment egészen addig, amíg a gyomorégés engedett aludni. Szoptatós párnával is megpróbáltam, de az enyémben kis zörgő golyók vannak, és nem ment. Nem egyszerű, az biztos. Terhesség előtt mindig hason aludtam, most már nem tudok
2016. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!