Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon mit csinálhat amikor...

Vajon mit csinálhat amikor ezeket érzem?

Figyelt kérdés

Még csak pár napja érzem mocorogni, de többféleképpen éltem eddig meg.A rúgás az oké, nagyon jó érzés, csak még keveset éreztem.De vajon mit csinálhat, amikor :

-szétpattanó buborékokat,pattogásokat

-kidudorodást

-hullámzást

-rezgést érzek?

Sajnos csak pár percig érzem még ezeket, és inkább este, pihenéskor, mert még pici.Szerintetek?

17 h km


2010. ápr. 16. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Csuklik. :) Én ezt éreztem meg először. Amikor kórházban voltam, a reggeli aktuális szívhangellenőrzéskor mondta a nővérke, hogy éppen csuklik ilyenkor.
2010. ápr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

17hetesen valószínű még nem csuklik,mert elvileg(könyv-dokik szerint) még nem érett a tüdeje rá.

amikor kidudorodást érzel,akkor neki nyomja magát a hasfaladnak,mert pl épp fordult,ami magyarázza a hullámzást.mivel még nagyon sok a helye,és sok a magzat víz is,így érződhet szinte minden rezdülése.pl ahogy megfogja a köldökzsinórt,és húzogatja...és ilyeneket.

boldog babavárást

2010. ápr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!