Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok? (Kérdésed túl...

Terhes vagyok? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Pénteken kellett volna megjönni, erre csutortok éjjel jött meg,még mindig tart,bár elég egy nap egyszer-kétszer cserélnem,tehát nem normal mennyiségben vn, hol piros,hol barna, párszor alvadt. Szerdán mértem a hőmet, 36 volt, ma este mértem kb fél órája 36.8 volt. Lehetséges hogy terhes vagyok? 2-3 naponta voltunk együtt. Ha igen,mikor érdemes tesztelni? Emellett iszonyú derékfájdalom van egy hete.A mellem is szokott fájni mensi elott, de most nem fajt.

2016. júl. 23. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Van aki terhesseg alatt is verzik de nem menstrual!

Te 100% hogy nem vagy terhes mivel az alvadr ver darabok azt jelentik hogy nem agyazodott be semmi a mehedbe hiszen akkor nem jonnenek le a mehedrol a fel gyulemlett "darabkak" szoval tuti nem vagy terhes! :)

2016. júl. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hődet nem este kell mérni hanem reggel rögtön ébredés után
2016. júl. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nagyon véreztem és nagyon fájt. Ha terhes vagy kimutatja a teszt.

39hkm

2016. júl. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!