Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha itt-ott néha keményebb...

Ha itt-ott néha keményebb dudor van a pocakomban az normális?

Figyelt kérdés
ha elfáradok, vagy hirtelen mozdulok, csak akkor érzem. a 16. hét végén járunk, néha talán már érzem őt mozogni is, de abban még nem vagyok 100% biztos, még van kb másfél hetem ultrahangig, és izgulok, hogy vajon jól érzi-e magát odabent, minden rendben van-e vele.
2010. ápr. 16. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem merek így látatlanban találgatni, de lehet a babádat érzed, főleg ha vékony testalkatú vagy, a baba meg nő. Nekem is a 16. hét környékén kezdett meglódulni a növése....De azért jó ha mész dokihoz. Az a lényeg, hogy ne görcsöljön be a pocid, mert arra magnézium kell.

2010. ápr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, magnéziumot szedek napi egy bogyót, a biztonság kedvéért, mert a terhesvitaminok sorba mind jöttek vissza, így marad, hogy egyesével eszegetem a vitaminokat. Megpróbálok többet pihenni addig, hátha az segít.
2010. ápr. 16. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:

szia

szerintem ha csak konkrét pontokon látod/érzed hogy dudorodik,akkor az a babád.feszül?vagy mintha begörcsölne?én úgy emlékszem a keményedésre,hogy az egész hasam bekeményedett, és olyan görcs szerű mint mikor a lábam begörcsöl.

sok boldogságot

20hós kisfiú anyukája

2010. ápr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
inkább csak feszül, itt-ott, olyan mintha összeállna egy csomóba.
2010. ápr. 16. 21:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a hasizomnak és a bőrnek a nyúlása miatt van. Nekem is van ilyen érzésem, csak nekem ettől már erősebben, sokszor fáj is, de én már 30. hétben járok és a 2. babámat várom.
2010. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!