Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak? Iszonyatos...

Mit csináljak? Iszonyatos álmosság hat hetes terhesen?

Figyelt kérdés

Kb egy hete kezdődött ez az iszonyatos fáradtság. Szinte alig tudom ellátni a háztartással kapcsolatos feladatokat (jelenleg szabadságon vagyok, így dolgoznom nem kell most).

Iszonyatosan fáradt vagyok. Délelőttönként is alszok kb egy órát és délután is. Egyszerűen alig tudok felkelni az ágyból. Ez normális? Meddig tart ez általában? Hogy fogok tudni így dolgozni majd?


2016. júl. 24. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Aludj. En dolgoztam a 36.hetig, de delutanonkent mindig ledoltem, amikor hazaertem. Napokat jol birtam, porogtek az esemenyek. A hazimunka ugyse csak a te feladatod es amugy meg is var titeket:)
2016. júl. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez mindenkinek más és más😊

Nalam is az volt hogy reggel alig tudtam felkelni, majd du-n 4-5 tájékán meg alig tudtam nyitva tartani a szemem. Este 8ig voltam hitelesítve mivel Legkésőbb negyed 9kor mar ágyban kellett lennem m leesett a fejem. Azt hiszem ugy a harmadik honap végére lett jobb. Mostmar azért ilyen nincs, sőt... De mult hét óta érzem őt, viszont pl ma olyan aktív h nem tudok tőle aludni és pihenni, mivel még nagyon szokatlan... Na hat mindig lesz valami sztem a 9honap alatt, uh készülj 😁

Üdv

20hkm

2016. júl. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha tudsz, akkor aludj. Nekem is ilyen volt. Munka után hazaestem és volt, hogy reggelig aludtam (na jó ilyenkor este fél 9-re értem haza). Kb. a 3. hónap környékén múlt el. A férjem mondta utólag (akkor nem tűnt fel ennyire), hogy szinte beszélgetni sem lehetett velem, mert vagy aludtam vagy kókadoztam az álmosságtól :D
2016. júl. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, túl kell élni. A 2. trimeszterben ez elmúlt, de akkor meg jött helyette a fejfájás. Olyan 16. héttől semmi bajom nem volt egész a végéig.
2016. júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ó, én felsővezetői asszisztensként dolgoztam, ahol elég ciki tévedni. Az első trimeszterben nem egyszer volt, hogy a főnököm behívott, elmondta, hogy mit szeretne. Kimentem, leültem, felálltam, visszamentem, hogy oké, hoztam papírt, tollat, fussunk neki még egyszer, mert két perc alatt felejtettem el mindent.

Kávéztam és jegyzeteltem, annyira kóma voltam hetekig.

2016. júl. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted, én dolgoztam, volt hogy 10-18-ig kellett bent lenni, de én óramű pontosan 2kor majd bealudtam... egyszer engedtem a kísértésnek, bent lefeküdtem a földre, úgy bealudtam, hogy egy óra múlva keltem fel, tudom gáz, de csak egy 10 percre akartam becsukni a szemem és senki nem vette észre. de jól meg is jártam, mert azóta meg fáj a derekam...ez am csak az 1. trimeszterben volt, igaz, még mindig sokat vagyok álmos, de nem az a rosszul leszek, ha nem alszok egy órát féle, ha nagyon kell kibírom a napokat :)
2016. júl. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én még 16 hetesen is folyton álmos vagyok. Teljesen normális, ne aggódj. :)

Nekem szerencsém van, mert a munkaköröm miatt már táppénzen vagyok. Nem tudom hogy bírnám ki ha dolgoznom kéne.

2016. júl. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Normális, nyugi. Mi most töltöttük a 9 hetet.

Nálam is kb hatodik héttöl kezdódött a nagy fáradság. Nincs mit tenni, csak ki kell birni, majd magátol elmúlik. Nekem most kezdett egy kicsit javulni a helyzett. Szerencssére a rosszul lét se volt olyan vészes igy amikor csak tehettem mindig pihentem, aludtam, a tennivalók pedig megvártak. Boldog babavárást.

2016. júl. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. héttől a 15. hétig tartott ez az ólmos fáradtság, majd a 28. héten ismét visszatért, amikor tudok, alszom egyet, ha meg nem, akkor meg kómázva próbálom túlélni. Sajnos ez sokaknál előfordul a terhesség alatt. Kitartás! 33+4 hkm
2016. júl. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!