Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » KisMamik. Ki hogyan viseli a...

KisMamik. Ki hogyan viseli a meleget? En 31. hetet toltom a pici fiammal. De egy ket napja nagyon nehezen viselem a meleget hirtelen rosszul leszek gyengenek erzem magam. Hasam is gorcsol. Na meg ez az ido valtozas

Figyelt kérdés
Leirnatok a tapasztalaitokat h ti hogyan erzitek magatokat? Vagy csak en vagyok ilyen erzekeny? +13 kg nal tartok 59kg al kezdtem ez is biztos sokat ra tesz h nehezebb vagyok.
2016. júl. 24. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Jol:) napozok mindennap kint az udvarba.

Mondjuk rajtam +8 kg van es azzal egyutt vagyok mindossze 58kg.


Nemtudom h valtozni fog-e. Igyal sok vizet es menj arnyekba. Vagy szereltessetek be legkondit a hazba v lakasba ha rosszul vagy. Az sokat segit:)

2016. júl. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én teljesen jól bírom, persze izzadok, de nem zavar a meleg. bár én mindig is jól bírtam, pedig eléggé túlsúlyos vagyok. 19 hetes vagyok am :)
2016. júl. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32 hetes vagyok,második gyerkőccel...eddig 5 kg van rajtam,cukor miatt diéta van,az a legnehezebb most,mivel mar tobb,mint 1 eve diétázom,s a melegben nehezen birom...en meg nem gorcsolok...ja,meg az alvás katasztrófa,meleg nélkül is...kitartás mindenkinek 😊
2016. júl. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

32 hetes vagyok,10 kiló plusz de nagyon vizesedek is.

Rengeteget izzadok.

Borzasztó.

Àllandóan zuhanyzok öltözök:)

Éjjel is iszonyat.

Fulladok is sokat.

Meg tudlak érteni.Kitartàs..:)

2016. júl. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

26 hetes vagyok és naon nehezen. Második babóval. Lever a víz mint akit lelocsoltak szédülök. Am se szeretem a hőséget de terhesen még rosszabb. Kitartást nektek

.

2016. júl. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31 hetes vagyok, 22 hetesen jó volt a vércukor eredményem kb. egy hete ellenőriztem (9,9 1 órás, 7,8 2 órás) szóval kell diétáznom. +6,5kg járok, pár napja 3x2tbl. MagneB6 mellett éjszakai lábikra görcsöm van. Így amikor tudok pihenek. Ráadásul most a meleg is lenyom.
2016. júl. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Harmadik gyerekkel 29 hetesen, en is dietan cukor miatt, 2 kicsi van (2 es 4 evesek), huuu baromi nehezen. Ok bezzeg birjak 😊 .

Sokkal nehezebben megy most, mint az elso kettovel en is allandoan szedulok, fulladok, semmi erom. A vernyomasom az egyetelen, ami rendben van, amugy minden bajom van, igaz az meg kave utan is 100/60 jo esetben, szoval gondolom ezert sincs erom.

2016. júl. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a 30. hétben vagyok a második gyerkőccel. Hát én is nehezen viselem a meleget. Fulladok, izzadok, minden bajom van. Én is 59 kilóról kezdtem és annyi plusszom van kb. mint neked. Délutánonként le kell dőlnöm egy-egy 20-30 percre, utána jobb. Időváltozáskor sokat keményedik a hasam, de nem görcsöl szerencsére. Már csak 10 hét van hátra- ezzel bíztatom magam, de előttünk az augusztus...hát nem tudom hogy fogom bírni, ha végig meleg lesz.
2016. júl. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak en vagyok egyedul evvel igy. Koszonom a valaszokat lanyok. Mindenkinek Boldog Babavarast.
2016. júl. 25. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!