Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig fekhetek hason?

Meddig fekhetek hason?

Figyelt kérdés
17 hetesek vagyunk, és én még hason fekve alszom el.Nem érzem, hogy nyomnám a hasam, és nem fáj semmim.Egyedül a mellbimbóm érzékeny, amikor ráfekszem.Unokatesóm sokáig hason fekve aludt el a lányával, mert a baba addig rugdosott, amíg hasra nem fordult.Lehet a baának ettől bármi baja?
2010. ápr. 17. 06:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert éreznéd Te is, és jelezne a baba is, ha nem lenne kényelmes. Amíg nincs nagy hasad, addig nyugodtan.


31 hetes kismama

2010. ápr. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem lesz baja a babádnak, azt éreznéd te is, jelezne a kis drága! Én a 21.hétig tudtam hason aludni, utána már nagyon rossz volt. :) Viszont a hátamon sem tudtam, mert akkor meg fulladtam, maradt az oldal alvás. Az uccsó hetekben pedig már csak úgy tudtam megfordulni, hogy előtte lendítettem magamon egy nagyot! :D:D Nagyon vicces így vissza gondolva. :D Boldog babavárást!
2010. ápr. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem baj, mindent szabad, ami jólesik!
2010. ápr. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem fáj, hogy hason fekszel, addig lehet. Én eddig háton feküdtem, de egyik este arra ébredtem, hogy szúr. Azóta, ha háton fekszek, rögtön elkezd szúrni, ez már eleve nekem se jó, úgyhogy inkább oldalt fekszem.

23 hetes kismama

2010. ápr. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
addig fekszel hason ameddig jól esik.én a 23. hétig feküdtem hason.
2010. ápr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Addig feküdj hason amíg kényelmes, ha a babának nem jó, hidd el, kalimpálni fog. Én egy szopipárna segítségével (nagyon jó találmány) végig félig hason feküdtem.

Boldog babavárást! 6,5 hónapos kislány anyukája (L)

2010. ápr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, aranyosak vagytok!Boldog babavárást!
2010. ápr. 17. 18:30
 8/8 anonim ***** válasza:

a dokim nekem is azt mondta, hogy bármeddig fekhetek hason, reklamálna a baba, ha nem jó neki. Én néha még most is oldalt-hason fekszem (lábamat behajlítva kitámasztom magam).


27hetes k.m.

2010. ápr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!