Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes terhes vagyok!...

17 hetes terhes vagyok! Szeretném a baba szobát csinálni! Túl korai még? Festessek a falra valami mesés dolgot?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!
2008. szept. 29. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem korai, nyugodtan. Egyébként meg ízlés kérdése. Nekem nem tetszik a mesefigurás babaszoba, dehát ízlések és pofonok... Nálunk halványsárga csillagos tapéta van a falon (amik, fluoreszkálnak a sötétben, ha feltöltődnek).
2008. szept. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Szia. Én 32 hetes vagyok, és még semmi nincs kész. Egyrészt babonából, másrészt mert átalakítunk nekem egy picike lakást. Mindent megvettem, de nem merem itthon tárolni. Nem is a babona miatt, de ha bármi baj történne, ami persze nem fog történni, akkor nagyon rossz érzés lenne ránézni a kis cuccaira. Ha Te viszont úgy érzed, hogy most szeretnéd a babó szobáját megcsinálni, akkor nyugodtan. Szép babavárást!
2008. szept. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csinálod, amikor jól esik:-) De addig is takarítani kell, ebből a szempontból gondold meg, hogy mit raksz össze, mit teszel ki...

Szerintem festess, én is festetnék, ha telne rá anyagilag..A gyerkőc imádni fogja:-))

2008. szept. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ezt te érzed,én a harmadikat várom 21 hetes vagyok de nem merek semmit venni pedig nincs semmim mert a második után azt mondtam nem lesz több olyan szülésem volt és most csak várjuk a harmadikat
2008. szept. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én tulajdonképpen a festésre gondoltam!

Köszönöm a válaszokat! Bútorokat nem veszek csak szűlés előtt!

2008. szept. 29. 19:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem festess nyugodtan.Mi kb. 22 hetesen csináltuk.Nálunk két féle színű a fal,és gyerekmintás bordűr van középen.

A falra festett mesék nekem se jönnek be nagyon.

Végére meg ugyse lehet hagyni az ilyen dolgokat,mert csak kapkodás lenne belőle.Szerintem szép sorba álljatok neki mindennek.

2008. szept. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!