Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 napot késett. Csináltam egy...

5 napot késett. Csináltam egy gyors tesztet, ez pozitív lett. Megcsináltam még 1 et egy egyszerűt és az pedig nem mutatta ki a terhességet! 10. napra megjött de csak megint 2 napig tartott . Nem tudom mi lehet lehet hogy elment?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 09:25
 1/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok csajok ugyanaz vagyok aki a múlt héten írt.

Mint leírtam az előzőekben sajna megjött de csak 2 napig tartott.Hétfőn hívom ujra a dokit és akkor mondja meg hogy mikor menjek és megvizsgál. Félek nagyon hogy azt mondja hogy elment.

mihelyst megtudok valamit akkor azonnal megírom köszi mindent Sziasztok....

2010. ápr. 17. 09:28
 2/7 anonim ***** válasza:
Szorítok, hogy minden ok legyen!
2010. ápr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
még koránt sem biztos, hogy elment! Terhesség elején lehetnek kisebb vérzések, akár olyanok is, mint egy mensi kezdete! Én is drukk! :)
2010. ápr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia.ugyan így jártam.biztosra vettem hogy elment.nem is éltem bele magam tovább.azután mensi után (3 nap barna) 2 héttel elkezdtem megint barnázni.megijedtem hogy bent maradt valami hát másnap doki.képzeld!6+3 hetes terhes vagyok!!!!tegnap már vert a pici szíve!!!!12 évet vártam erre a babára.még nem fogtam fel!de boldog vagyok!úgy hogy ne aggódj,koránt sem biztos hogy nem vagy az!ja!nem akkor volt a peteérésem ideje mikor terhes lettem.ezt tudom,mivel párom kamionos és egy hónapban 1 hétvégét van itthon.a babó márc.18-án fogant,ciklus szerint pedig 9-én volt peteérésem,ami biztos,mert érezni szoktam.gyakorlatilag mire meg kellett jönnie,akkorra ágyazódott be,ezért volt mensi helyett barna csak és 5 napot késett is.majd írd meg mit mondott a doki.
2010. ápr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok !

Ha van valami amit elszeretnétek mondani még nekem nyugottan írjatok privát üzenetet.

a címen: robogo22@freemail.hu vagy itt is tudtok küldeni, nagyon megköszönném.

Üdv mindenkinek Sziasztok......

2010. ápr. 17. 15:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csak azért írok mert szurkolok érted és kíváncsi vagyok hogy hétfőn mit fog mondani a doki!

Sok szerencsét!!!!!!!

2010. ápr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na mizu veled?Kíváncsi vok hogy mi lett az eredmény!!:-)
2010. ápr. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!