Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen az ha szivárog a...

Milyen az ha szivárog a magzatvíz? Kicsit meg vagyok ijedve ez ügyben mert valami pici kis szivárgás van. De nem tudom eldönteni hogy mi az, pisi vagy magzatvíz.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 09:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem szivárgott, hanem "kirobbant". nagyon durva volt!:) Sztem csak pisi
2010. ápr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
áttetsző, színtelen, nincs "szaga", meleg. Egyébként sok nőnél terhesség közepe, de leginkább vége felé megjelenik egy bő folyás, ami ugyanilyen vizes. Nálam legalábbis volt és canesten hüvelytabit kellett rá használnom. De érdemes lenne a dokidhoz ellátogatni, mert innen nem tudjuk megállapítani.
2010. ápr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem a szülés napján volt. Nagyon minimálisan és csak azt hittem, hogy pisi, de nem az volt. Szóval, ha bizonytalan vagy inkább nézesd meg. Legfeljebb hazaküldenek. :-)
2010. ápr. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor mindig beteszek egy papirzsebkendőt,állitólag ha a magzatviz szivárog,kb 1 óra alatt elázik.Próbáld meg esetleg,de lehet tényleg csak bő folyásról van szó.Hány hetes vagy?
2010. ápr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

33. hétben vagyok de nagyon lent van a baba és nem túl jó a méhszájam.

doki mondta pihenjek mert jó lenne a 34. hétig kihúzni mivel addigra fejlődik ki a baba tüdeje teljesen.

a héten szerdán voltam nála és azt mondta a magzatvíz normális mennyiségű.

a védőnőt felhívtam és szerinte is magzatvíz és szigorú fekvést javasolt. nagyon meg vagyok ijedve.mi van ha tényleg az szivárog? nem sok de valami van.

2010. ápr. 17. 10:45
 6/11 anonim ***** válasza:

Basszus én azt nem értem, hogy ilyenkor nem vagy elég veszélyeztetett ahhoz, hogy kórházban figyeljenek, mi a fenéért küldenek haza, hogy otthon sakkozd ki mi lehet a baj???!!!


Ha csak nincs pici gyereked fogd magad és menj be a kórházba, hátha felvesznek.

2010. ápr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Próbálj meg megnyugodni, hívd fel az orvosod. Mikor én vizes folyást tapasztaltam a kórházban (laborban) meg tudták nézni hogy magzatvíz vagy sem. Szerintem érdemes lenne bemenni, de mindenképp orvossal beszélni.
2010. ápr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Állítólag van olyan betét is, ami megmutatja hogy magzatvíz e. Esetleg küldj le valakit a patikába, hogy vegyen. (ha nem akarsz dokihoz menni, bár lehet az lenne a legjobb)
2010. ápr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszönöm csajok a válaszokat.

A doki mentségére szolgáljon hogy nem volt szó erről a vizsgálaton szerdán és a magzatvíz mennyisége is normális.

Felhívtam a dokit, azt mondta ne aggódjunk mert ha a magzatvíz folyna akkor ha feküdnék 5 perc alatt egy nagy tócsa kellene hogy alattam legyen, és ha a magzatvíz folyik akkor az jön és nem csak csöpög.még egyszer köszönöm mindegyikőtöknek.

2010. ápr. 17. 14:17
 10/11 A kérdező kommentje:

ja még ezt leírom

a méhszájam el van ugye vékonyodva mert a baba nagyon lent van(végig lent volt a pocim) és a súly folyamatosan terheli ezért mondta a sok pihenést.

rengeteget utaztam a munkahelyemre meg vissza (naponta 1 és fél óra oda+vissza) ez volt ami sok lehetett már.de már nem megyek dolgozni. alapvetően jól érzem magam, a babának semmi baja.

ha veszélyeztetett lennék akkor gondolom nem engedett volna haza meg úgy tudom az nyitott méhszájnál van, vagy nem?

2010. ápr. 17. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!