Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt/van menstruációs...

Kinek volt/van menstruációs görcse a terhesség legelején? (4-5hetes).

Figyelt kérdés
Akkor is volt, amikor még nem kellett volna megjönnie, és nem tudtátok, hogy babát vártok? Nekem olyan, mintha bármelyik pillanatban meg akarna jönni,elég erős a fájdalom, de korántsem olyan erős, mint mensikor. Ez természetes?
2010. ápr. 17. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt. Azt hittem, meg fog jönni, de nem. Ne aggódj, normális. Hamar elmúlik.
2010. ápr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem olyan fájdalmaim voltak,hogy azt hittem min.petefészekgyulladásom van.Pont mentem volna már orvoshoz,előtte csináltam azért egy tesztet(babaprojektben voltunk 1 éve),de nem hittem volna,hogy babás vagyok.És megjelent az a 2.csik.Hirtelen elhinni sem tudtam,gyorsan leszaladtam vettem még egy tesztet az is két csikos lett.Elmentem a dokihoz,meg is állapitotta a terhességet kb.4 hetes lehettem 4 mm-es petezsákkal.Most 31.hétben járunk és minden oké velünk:))
2010. ápr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én 13 hetes vagyok, és nekem is volt az elején!Jó pár hétig, talán a 10. hétig jelentkezett.Ne aggódj, normális, el fog múlni:)Amúgy nekem már a nemvárt előtt is görcsölt, azt hittem meg fog jönni, de nem jött meg, aztán, ahogy írtam, jó pár hétig görcsöltem.Például háton nem is tudtam aludni, mert akkor valamiért rendszeresen előjött.Most már nem görcsölök:)
2010. ápr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem majdnem mindenkinek volt. :) Az a gyakoribb, mint az, hogy nincs. Ne izgulj. Én 2 percenént lestem be a bugyimba, hogy megindult-e valami. És szó szerint 2 percenként. :)
2010. ápr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem is volt majdnem megjön érzés. 11 hetes voltam mikor méginkább erősebbek voltak a görcsök, akkor volt egy picike vérzésem is. a szervezetem még "emlékezett" a menstruációra ami megakart jönni-így magyarázták.akkor elkezdtem magnerotot szedni, s azóta nem éreztem ilyen görcsöket. mint ahogy írták, majd mindenkinek volt ilyen, ne aggódj ez természetes. de ha bármi rendellenesség van, irány azonnal a doki. jó babavárást :-)


17+1 hetes

2010. ápr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyúlnak a méhszalagok, azt érzed. Én is így voltam, nagyon erős görcsöket éreztem.
2010. ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam mind a négy terhességnél volt ilyen, de az elsővel különösen sokat. Egész első trimeszterben görcsöltem, mégsem lett gond. A többinél már nem is izgultam annyira. Ja, és egy idő után meg átmentek a görcsök keményedésbe, de tulajdonképpen minden terhességemet végigkísérték ezek a méhösszehúzódások. Mégsem lett koraszülött egyik gyerek sem, viszont gyorsan megszülettek!
2010. ápr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsi az off-ért,utolsótól kérdezném,hogy a sok keményedés azt is jelentheti,hogy könnyebb lesz a szülés?Mert én elég sokat keményedek,más panaszom nincs,szedem a mgb6-ot.Ezek a keményedések azóta tartanak mióta megszüntek a menszis görcsök 16-17.hét óta.Most 31.hétben járunk
2010. ápr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Szerintem nekem segítettek. Az utolsó hetekben már lassan nyílt is a méhszáj a keményedésektől, és utána már gyorsan mentek a szülések. Elvégre azért vannak a joslók, hogy felkészítsék a méhet, méhszájat a szülésre...
2010. ápr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!