Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34+5hetesen fájó kidudorodó...

34+5hetesen fájó kidudorodó aranyérre a Mastu-n kívül valami házi praktika?

Figyelt kérdés
Eddig is kint volt,de tegnap este óta fáj is,és nem is nagyon lehet visszanyomni.Már bocs a részletességért.Szerintem "megfázott".Mivel tudnám legalább fájdalommentessé tenni?Mert szerintem vissza a szülésig már nem fog menni.
2010. ápr. 17. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

A Mastu nekem nem vált be hogy finoman fogalmazzak:-)

Reparon kup vagy krém erősebb szerintem.Ha nem lennél terhes mondanám,hogy amilyen forro vízbe tudsz ülni,ülj bele de azt inkább ne!

Esetleg még gyogytárban érdeklődj vagy házidoki lehet ír valamit ami használ is nem csak reklámozzák..

2010. ápr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Varázsdiókrémet próbáltad már? Nekem egy hét alatt visszaviszi a kidudorodást.
2010. ápr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

Szia, nekem is kidudorodik, használtam a varázsdiókrémet, mindig jobb lett, de sosem javult meg teljesen. Most Reparon kúpot is használok, valamivel jobb. A doki azt mondta kezelgetni kell, mást sajna nem lehet tenni.

Házi praktikát hallottam még a kamillás ülőfürdőről, bár én nem próbáltam ki. Valakinek a jegelés válik be.

Jobbulást, egy 33 hetes km.

2010. ápr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
25%
Másztyúúú :D:D
2010. ápr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!