Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megnyugtatnátok, hogy ez...

Megnyugtatnátok, hogy ez normális 35.2 hetes kismamánál?

Figyelt kérdés
Egyre többet van hányingerem, nem tudok sokat enni, és nehéz ételeket sem, mert olyan érzésem van mintha gyomorszájba vágtak volna, tegnap este is nagyon rosszul voltam, és a baba közvetlenül a melleim alatt motoszkál, állandóan kinyomkodja magát. A másik hogy a reggeli székletem hígabb lett, és néha olyan érzésem van, mintha ki akarna szakadni minden belőlem. Másoknál is vannak ilyen tünetek? Egyébként teljesen zárt a méhszájam. Előre is köszönöm a válaszokat.
2010. ápr. 17. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor ne egyél sokat, és csak kímélőt. Az egyéb tünetek az előrehaladott terhességnek is betudhatók. Annak csak örülhetsz, hogy mocorog a kicsi.Az orvosodnak már mondtad, hogy miként érzed magad? Feltétlen tedd meg!De szerintem nincs nagy baj. Bírd ki még egy kicsit! Könnyű, örömteli szülést kívánok!

4 hónapos baba anyukája.

2010. ápr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Egyidősek vagyunk. :) Nekem is van, hogy hamar megtelek, de azt az érzést, amit Te érzel felülés után és akkor érzek, amikor elmegyek wc-re. Nem is tudok mindig nagydolgozni, csak ha épp úgy gondolja, hogy kicsisszan. (bocs) Ilyenkor már azért nem semmi a súly ami ránk nehezedik. Ha ülök, nekem is fent rugdos a babám.
2010. ápr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is 35 hetes vagyok. :D a méh most van a legmagasabban, ez azért van. teljesen normális. és a kis dilisem is most lett állandó izgő-mozgó, egyfolytában azt látom, h egy domb úszkál bennem. néha szoktam is neki mondani, h igazán lejjebb mehetne. pl mikor zoknit próbálok húzni, de szinte lehetetlen. :D
2010. ápr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!