Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen faros a babám! Még...

30 hetesen faros a babám! Még befordulhat? Még nem biztos a császár, ugye?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Az enyém is faros és nekem azt mondta a dokim,hogy a 32.hétig van ideje befordulni!Itt már olvastam,hogy volt akinek 36 hetesen vagy szülés közben fordult be!Azért remélem,hogy 2 hét múlva már fejvfégű lezs a babám na és peresze a tiéd is!Te mikorra vagy kiírva?Én júni 16-rá,de sehogy se jön ki!:)
2010. ápr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!Én június 26-ra vagyok kiírva!

Akkor jó,remélem befordul a tiéd és az enyém is!:)

2010. ápr. 17. 13:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Még megfordulhat a babátok. Egy ismerősöm babája a mentőben fordult meg, mikor mentek szülni a kórházba.
2010. ápr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Sziasztok!36 hetesen fordult meg az enyém is:)

37 hetes km!

2010. ápr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem ismerősömnek az utolsó 3 napban fordult meg:) Én júni 24-re vagyok kiírva:) Nekem a 28 Uh-n már megfordult. De abban reménykedek most, hogy remélem nem fordult vissza. De egyébként nyugi, még van ideje megfordulni!
2010. ápr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hm, milyen sokan vagyunk júniusra kiírva, én június 20-ra :)))

Nekem harántfekvéses a baba már vagy 8 hete. De nekem alapból császárom lesz, a szembetegségem miatt.

2010. ápr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia, nekem a 35. hétig fejfekvéses volt, akkor gondolt egyet és visszafordult mindenki nagy ijedségére, majd most 1 héten később megint vissza. Most vagyok 36+3 és megint tökéletesen fekszik, pedig nagy baba lesz és az orvos már biztos volt benne, hogy ebből császár lesz.

Neked még van időd, ha nem akar befordulni próbálj meg vele beszélgetni. És a legfontosabb, hogy ne idegeskedj!

2010. ápr. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha csak ezért csásározni akarna a doki, én nem szülnék nála. Más dolog, ahol nagy a baba, de miért ne lehetne simán szülni???
2010. ápr. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!