Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zavaro lesz ha a baba azt a...

Zavaro lesz ha a baba azt a nevet kapja ami a nagyobbik lanyom kedvenc szinesznojenek a neve?

Figyelt kérdés
Eloszor is bocsanat az ekezet miatt.Arrol Lenne szo,hogy a legnagyobb lanyom(9 eves) kedvenc szinesze Peyton Roi List,Disney sztar.Nagyon tetszik a Peyton nev es most varom a 4.kislanyunkat,de ne m tudom,mennyire lesz zavaro ha O is Peyton.Gondolom majd lecseng ez majd a lanyomnal,de tokre nem tudom mit csinaljak.Mar sirtam is miatta,hogy miert nem mas a kedvence,de ez persze csak a hormonok😁

2016. júl. 28. 23:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
MO-n ilyen nevet nem lehet anyakönyvezni. Külföldön laktok?
2016. júl. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugye csak vicc?

Magyarorszagon biztosan nem nevezheted Peytonnak a lanyodat es ezt egy 9 eves gyerek mar meg fogja erteni. Egyebkent ha Molnar Piroskaert rajongana, akkor sem ajanlanam, hogy Piroska legyen a kicsi, mert ahogy mondtad, ha a lanyodnal ez lecseng es netan meg is utalja az adott szemelyt, akkor eleg cinkes lesz a dolog.

2016. júl. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jaj,igen bocsanat ezt elfelejtettem.Igen,kulfoldon elunk mar 8 eve :)
2016. júl. 28. 23:53
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felreertettetek valamit. Nem azert akarja igy nevezni a gyereket, mert a nagylany ezt akarja. Tetszik neki a nev, csak veletlenul pont egybeesik a lanya kedvenc szinesznojenek a nevevel. De szerintem ez nem zavaro. Pont azert, mert hogy ugyis lecseng nala hanarosan. Nyugodtan adhatjatok szerintem, emiatt kar lenne valami kevesbe szimpatikus nevet adni.
2016. júl. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igy mar azert mindjart mas :)

De en akkor sem ajanlom, #2.valaszomban irtam, hogy miert.

2016. júl. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom,ugy ertettem ahogy az utolso valaszolo irta :)
2016. júl. 29. 00:02
 7/10 A kérdező kommentje:
Gyorsabbak voltatok:D szoval az elozo valaszom a 3.commentelonek ment😊
2016. júl. 29. 00:04
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavaró. Egyrészt amit már írtak, h valószínűleg hamarosan új kedvenc lesz. Másrészt akkor sem lenne zavaró, ha maradna a kedvenc színésznő, hiszen pozitív érzés kapcsolódik a névhez.
2016. júl. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem zavaró. Az ilyen rajongás úgysem tart örökké. Gratulálok a babához! 😊
2016. júl. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megszuletett Peyton Eliana.Mindketten jol vagyunk,a lanyaim allandoan korulotte forognak :)
2016. aug. 14. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!