Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség elején tóban fürdeni?

Terhesség elején tóban fürdeni?

Figyelt kérdés
Még nem biztos, hogy terhes vagyok, de próbálkoztunk és mára nem várom. Viszont a férjem kitalálta, hogy menjünk el tópartra fürdeni. Most nem tudom, mi legyen, mert mi van, ha baba van. Tegyek be biztonságból egy tampont és úgy menjek be a tóba, vagy ti nem mernétek?
2016. júl. 30. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Nyugodtan menj fürdeni tóba strand, tenger, ahová szeretnél. 17 hetes vagyok és voltam tóba, strandon semmi gond nem történt természetesen utána alaposan megmostam magam intimmosakodóval. baba előtt és a próbálkozós hónapban is voltam. Szóval nem paráz. Mi tavaly júliusban kezdtünk el próbálkozni 10. Hónapban sikerült a baba. Drukkolok.
2016. júl. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. júl. 30. 10:47
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Biztonságból tampont? A tampon nem dugó, felszívja a tó vizét, aztán csak pang a piszkos víz a puncidban, sokkal rosszabb, mintha befolyik, meg kifolyik. Amúgy meg menj nyugodtan.
2016. júl. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Amiatt jutott eszembe a tampon, mert előző terhességenél a doki azt mondta, hogy canestenes tamponnal menjek strandra. De nem tudom már, hogy zárva voltam-e akkor és hogy hány hetes voltam,az biztos, hogy nem a legelején volt.
2016. júl. 30. 11:11
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Én terhesség elején mindig fogékonyabb vagyok mindenféle betegségre a legyengült immunrendszer miatt. Ha tudod, h mikor jön meg, akkor inkább tesztelj és ne menj be csak combig érő vízbe.

A legutóbbi terhességemnél összeszedtem egy elég csúnya gombás fertőzést így.

2016. júl. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
En tavaly augusztusban 8hetesen voltam balatonon.ket nagy gyerek,nem tudtam nem bemenni.plusz imadok uszni.kutya bajom nem lett,pedig szokasomhoz hiven ketszer is beusztam jo messzire.(jo uszo vagyok,nem csak kapalok a vizben)
2016. júl. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!