Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dél-pestiben szült valki...

Dél-pestiben szült valki mostanában? Mesélnétek róla?

Figyelt kérdés
Jelenleg még nincs orvosom, bár a 21.hétben vagyok. Dr. Szinte Andrást ajánlották. Róla esetleg vélemény ? Mennyi a magánrendelése ? A válaszokat, történeteket előre is köszönöm.

2016. júl. 31. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ott szültem másfél éve, vele nincs tapasztalatom, de a "pesterzsébeti szülők" facebook-csoportban sokan ismerik, érdemes lenne ott visszaolvasnod a korábbi véleményeket...
2016. júl. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen . :) Ha megkérdezhetem neked milyen tapasztalataid voltak magával a kórházzal, a kórtermekkel ,a szülőszobával stb-vel kapcsolatban ? (Mi nem ide tartozunk de itt az ultrahangon nagyon kedvesek voltak ezért eldöntöttem, hogy itt szeretnék szülni )
2016. júl. 31. 17:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy bő éve szültem ott, nekem nem volt jó. Maga a szülés szép emlék, választott doktornővel és ügyeletes, rendes szülésznővel minden jó volt, de utána a csecsemősök eléggé embertelen, idegbeteg, lekezelő módon bántak az emberrel. Az éhes 1 napos, ordító babámnak úgy kellett kiveszekednem a tápszert, mert még nem indult be a tejtermelés, 2 nappal később már igen, de nem akartak adni. Éjszaka az ordító csecsemőket le se ...ták, úgy kellett betelefonálni, hogy kecmeregjenek ki és adjanak tápot, s amúgy nem hallják-e, hogy a náluk lévő 10 baba ordít? Iszonyú idétlen látogatási rendjük van, valami olyan, hogy 4 és 6 között beadod nekik a picit és akkor kimehetsz a látogatóidhoz, de 6-ig már vissza se kapod a babát. Az, hogy a picit bárki megnézné, senkit nem érdekel. Nem egészen normálisak ott. A gyerekeimet be sem engedték még hozzám se! Úgyhogy én 2 napot bírtam, s hazajöttünk, soha nem szülnék ott többé. Volt már 2 kórházélményem, mindkettő fényévekkel előrébb van, mint az említett kórházé.
2016. júl. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!