Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb két napja folyamatosan rám...

Kb két napja folyamatosan rám jön a zokogás, sírok de semmi értelme és egyszerűen nem tudom kontrolálni. Ezt mi okozza? Talán a stressz? Nagyon örűlnék véleményeiteiknek.24 hetes kismama😊

Figyelt kérdés
2016. aug. 1. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
A tomboló hormonok. 😃
2016. aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A hormonok.

Én is mindenen sírok, még akkor is ha valaki nem úgy szól ahogy én azt szeretném.

Már a párom is észrevette és mindig nyugtatgat.

Szerintem ennyit életemben nem sírtam mint terhességem alatt.


28 hkm

2016. aug. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Életemben nem sírtam olyan keservesen, mint most egyes helyzetekben. Változó a hangulatom, és ez így megy az elejétől, mindjárt szülök. Remélem a hormonok és bízok benne, hogy változni fog. A kimerültséget jobbam bírom, mint amennyire érzékeny lettem. Spontán, ok nélkül nem sírtam még, de egy mondaton gesztuson is meg tudok sértődni, kiborulok, zokogok, most mi lesz, világvége hangulat, nem fogom megoldani. Fél nap múlva meg megint az a pozitív, talpraesett, bizakodó vagyok mint amúgy is, de egész terhesség alatt időnként mimózává változok.
2016. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok érzelgős fajta amúgy egyáltalán, de most... :D A hétvégén annyira sírtam, hogy Anyumék nem tudnak átugrani hozzánk más program miatt, hogy nem tudtam az sem elmondani mi bajom. :D A hormonok játéka. :)

21 hkm

2016. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez nem hat ki a kisbabára?
2016. aug. 1. 14:45
 6/8 A kérdező kommentje:
Én pl erős összehúzódást érzek a hasamban és úgy érzem mintha neki is kényelmetlen/kellemetlen lenne vagy akár fájna.
2016. aug. 1. 14:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy egy sírás és alvás után megnyugszok, de ha nem sírnék, olyan rosszul érezném magam, kell, hogy kieresszem a gőzt. Rosszabb, ha ideges és feszült vagyok, mint maga a sírás. Ma is sírtam, és pont erre gondoltam, hogy mi van, ha nyugtalan babám lesz. De igazából, minden élethelyzetünk rendben van, az aggódás, kilátástalanság árthat talán. A terhesség eleji hányás sem árt, talán a sírás sem. Remélem. Én is tartok tőle azért, mondták is, hogy a feszkó nem tesz jót neki, de mit csináljak, ha hetente egyszer kiborulok. Előtte sosem. :( Néha magam sem bírom elviselni magamat.
2016. aug. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezek csak azok a fránya hormonok. Én 33 hetes vagyok,kb 1 hónapja mindenen bogok,aztan amint kibogtem magam jobban is vagyok,megnyugszok,es elég a bogeshez egy puszi a férjémtől egy kedves szó,apro gesztus,vagy csak úgy minden ok nélkül kiborulok
2016. aug. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!