Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy napja késik lehetek terhes?

Egy napja késik lehetek terhes?

Figyelt kérdés

2016. aug. 4. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nem túl sok az info. Tervezitek a babát? Védekezés nélkül szexeltél? Mindig pontosan jön meg? Azt mondja a dokim hogy 1-2 hét csúszás belefér mert attól függ mikor volt peteérés. De az is normális ha 1 évben 1-2 hónap kimarad. Vegyél egy tesztet ;)
2016. aug. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Ennyi infó alapján még nem... ha nem védekeztetek, akkor talán.
2016. aug. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Három honapja probálkozunk.Egyáltalán nem védekezük.15én volt petérésem kb.nagyon remélem hogy baba van a dologban:)
2016. aug. 4. 10:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért nem csinálsz egy terhességi tesztet?


Mondjuk én ilyenre nem adtam akkor se, hogy "egy napja késik", mert pár nap eltérés még teljesen normális. Három nap késésnél már gyanakodtam, és csak egy hét késés után lett a tesztem pozitív.


Egy nap késésnél a többségnek már a teszt kimutatja, ha baba van a dologban.

Több értelme van, mint gyakorin kérdezgetni vadidegeneket, hogy terhes vagy-e.

2016. aug. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kb azért nem csináltam tesztet mert még nem volt rá lehtöségem,de amugy ha zavarnak a kérdések mért lépsz be?sajnálom hogy kiváncsiság furdal!de köszőnöm aki megért!
2016. aug. 4. 10:51
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem védekeztetek, akkor sztem csinálj egy tesztet! Sok sikert:)
2016. aug. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!